Nadační fond pro rozvoj plného vědomí


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

On-line kurz psychohygieny pro rodiče a pečovatele

Pomáhejme těm, kteří pomáhají. Otevíráme bezplatné osmitýdenní on-line kurz psychohygieny a prevence syndromu vyhoření pro rodiče, samoživitele a pečovatele. 2 hodiny týdně živé vysílání a podpůrná cvičení pomocí přístupů mindfulness a kognitivně behaviorální terapie.

vybíráme od 3.6.2021
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Rodiče jedou na tři směny, kromě práce a domácnosti musí zvládat ještě děti na distanční výuce. Učitelé k tomu všemu distančně vyučovat. Oni a vychovatelé, sociální pracovníci a další pečují o děti bez ustání. Pojďme jim (i nám) pomoci načerpat zpět energii do života.
Nedostatek času, emoční i mentální přetížení a stres jsou často součástí každodenního koloběhu.
Jak předejít syndromu vyhoření, jak si poradit s emocemi, jak nalézt vnitřní klid - to nejsou samozřejmé dovednosti. Potřebujeme se jim učit.

„Základem pro účinnou, moudrou a udržitelnou pomoc druhým je láska k SOBĚ a péče o sebe. S láskou Vás provedu částí sebepoznání a seznámím Vás s efektivními nástroji, jak na to.“ lektorka psychohygieny Mgr. Katarzyna Korda Jedzoková

Přinášíme ucelený praktický on-line kurz vedený špičkovými odborníky na psychohygienu a prevenci vyhoření.

  • 8 týdenní on-line kurz zdarma
  • 2 hodiny týdně živé vysílání
  • podpůrná cvičení v mezičase
Vaším finančním příspěvkem můžete podpořit ty, kteří se dennodenně starají, pomáhají, podporují a slouží. A jejich plat je třeba takový, že si podobný kurz za peníze dovolit nemohou.
Těchto osm týdnů může leckomu pomoci posílit odolnost a doslova zachránit duševní zdraví a rovnováhu. 

Děkujeme. 💜
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu