KreBul, o.p.s.


Lidé s postižením Senioři

Potáhnete s námi?

Osobní asistence Prachatice potřebuje větší auto. Jen díky němu se dokážeme včas dostat k lidem, kteří se neobejdou bez pomoci druhých – k seniorům a k lidem s postižením na celém Prachaticku. Umožněte lidem ve vašem sousedství zůstat doma, dokud je to jen trochu možné! Potáhněte s námi!

vybíráme od 6.6.2021
1 500 Kč
vybráno 0 % z 368 000 Kč

zbývá

50 dní

přispěl

1 člověk
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Osobní asistence Prachatice potřebuje větší auto. Jen díky němu se dokážeme včas dostat k lidem, kteří se neobejdou bez pomoci druhých – k seniorům a k lidem s postižením na celém Prachaticku. Umožněte lidem ve vašem sousedství zůstat doma, dokud je to jen trochu možné! Potáhněte s námi!Osobní asistence Prachatice je služba pro všechny lidi s postižením a pro seniory z celého Prachaticka, kteří některé běžné věci sami prostě nezvládnou: umýt se, nakoupit si, uvařit si, najíst se, uklidit… Bez osobní asistence by museli do ústavu nebo do nemocnice.

Tak jako se klient neobejde bez osobní asistence, neobejde se osobní asistent bez auta. V tuto chvíli má osobní asistence Prachatice jen jedno zapůjčené malé auto, do kterého se nevejde chodítko, vozík, ani další pomůcky. Proto potřebujeme větší, vlastní. To malé jsme neúspěšně zalévali, dopovali tabletkami, ani se nám zatím nepodařilo jej natáhnout. S vaší pomocí to ale určitě zvládneme! Potáhnete s námi?Díky již přislíbené podpoře každý váš dar dokážeme ztrojnásobit – takže z každé darované tisícovky budou tisíce TŘI!!!

Děkujeme vám….

www.krebul.cz
fb: www.facebook.com/icm.prachatice
ig: krebul_ops

transparentní účet číslo: 287392928/0300

KreBul, o.p.s., Zlatá stezka 145, 383 01 Prachatice

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu