Otevřená data o klimatu, z.ú.


Životní prostředí Vzdělávání a výzkum

2050 podcast

Klimatický podcast o budoucnosti, ve které nám nepoteče do bot. Podcast 2050 má za cíl komunikovat o otázkách spojených se změnou klimatu věcně a konstruktivně a opírat se přitom o data a dosavadní vědecké poznatky. Nečekejte proto úhel pohledu, který je jednoduchý a černobílý. Zatímco v některých krocích k udržitelné budoucnosti má lidstvo už dnes jasno a stačí je jen realizovat, jinde ještě nevíme.

Chci pomoci tvořit podcast 2050!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Letos, stejně jako loni, máme dohodnutý matching vašich darů s firmou Miton. Ať už přispějete jakoukoliv částkou, nám přijde na účet dvojnásobek.

Chceme, aby se lidé v otázce změny klimatu lépe orientovali. Aby věděli o řešeních, která jsou v současné době už k dispozici a můžeme je použít. 
Nechceme prohlubovat „klimatickou depresi“ a přinášet další zprávy o tom, jak je všechno špatně. Nechceme se ale ani tvářit, že svět spasí třídění odpadu. 

Další dění kolem podcastu můžete sledovat na Instagramu @2050_podcast, na Facebooku 2050podcast nebo na našem webu 2050podcast.cz. Profil podcastu na vás čeká na Spotify, Apple podcasts i Google podcasts.


Podcastem vás provázejí Petr Holík, Vendula Svobodová a Hana Vrtalová.

Na podcastu 2050 spolupracují Fakta o klimatu spolu s Asociací pro mezinárodní otázky, Učenou společností České republiky a Centrem pro dopravu a energetiku.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za vaši práci.

Pavel Haška
300 Kč

Děkuji za fakta o klimatu i podcast 2050. Jsou to super projekty, jejichž konzumace by se měla stát pravidelným obsahem každého z nás, protože jedině vědění, aktivita a působení každého z nás může pomoci uchovat prosperující planetu pro další generace. 🌿👏🤗

Šárka Tošnarová
150 Kč

Super podcast a infografiky! Jen tak dál 🙏

Jan Dvorský
10 000 Kč

Díky za podcast, jste skvělí. Držím palce do budoucna!

jelen
100 Kč

Moc vám držím palce a doufám, že budete ve své práci pokračovat! Podcast mi přijde unikátní a moc mě baví.
S pozdravem,
student Martin

Martin Mašek
250 Kč

Děláte to dobře. Díky

Matěj Hudec
250 Kč

Skvělá práce tento podcast.

Luboš Malý

Díky za super podcast!

Filip Hradil
500 Kč

Děkuji za skvělý podcast!

Radka Matoušková
1 000 Kč

Díky za to,co děláte!

Renata Jírová