Otevřená data o klimatu, z.ú.


Životní prostředí Vzdělávání a výzkum

2050 podcast

Klimatický podcast o budoucnosti, ve které nám nepoteče do bot. Podcast 2050 má za cíl komunikovat o otázkách spojených se změnou klimatu věcně a konstruktivně a opírat se přitom o data a dosavadní vědecké poznatky. Nečekejte proto úhel pohledu, který je jednoduchý a černobílý. Zatímco v některých krocích k udržitelné budoucnosti má lidstvo už dnes jasno a stačí je jen realizovat, jinde ještě nevíme.

Chci pomoci tvořit podcast 2050!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Letos, stejně jako loni, máme dohodnutý matching vašich darů s firmou Miton. Ať už přispějete jakoukoliv částkou, nám přijde na účet dvojnásobek.

Chceme, aby se lidé v otázce změny klimatu lépe orientovali. Aby věděli o řešeních, která jsou v současné době už k dispozici a můžeme je použít. 
Nechceme prohlubovat „klimatickou depresi“ a přinášet další zprávy o tom, jak je všechno špatně. Nechceme se ale ani tvářit, že svět spasí třídění odpadu. 

Další dění kolem podcastu můžete sledovat na Instagramu @2050_podcast, na Facebooku 2050podcast nebo na našem webu 2050podcast.cz. Profil podcastu na vás čeká na Spotify, Apple podcasts i Google podcasts.


Podcastem vás provázejí Petr Holík, Vendula Svobodová a Hana Vrtalová.

Na podcastu 2050 spolupracují Fakta o klimatu spolu s Asociací pro mezinárodní otázky, Učenou společností České republiky a Centrem pro dopravu a energetiku.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Díky za vaši dobrou práci!

Dárce

Velice se mi líbí Vaše snaha zvýšit povědomost o klimatu a možnosti jeho ochrany, která je v Česku rel. malá, resp. se o ní ne úplně často rozumně, tedy na úrovni férové diskuse hovoří. Tím spíše mne to těší ve chvíli, kdy toto provozují mladí lidé, kteří mají dle mého názoru mnohdy zdravější pohled na věc a i možná větší schopnost, šířit dané téma mezi mladými lidmi. Jen tak dál. L. Křivánek

Luboš Křivánek

Věcné, srozumitelné, skvělý lék na můj environmentální žal mezi pěstováním zeleniny a praním plenek, díky za naději, že děti a jejich děti můžou doufat ve šťastnou budoucnost.

Dárce
500 Kč

Za rok mi, prosím , pripomente , budu pokračovat ve sponzorováni
MUDr.Lucie Mrázová

Lucie MUDr. Mrázová
1 000 Kč

Podcast je super, diky za nej i za vsechny dalsi super veci, co delate!:)

Miroslav Londýn
500 Kč

Dobrý den, děkuji Vám za podcast! Máte ho velmi dobře zpracovaný a srozumitelný, poslechl jsem si všechny epizody během jediného dne. Doufám, že budete pokračovat a brzo se dočkáme pokračování. Hodně štěstí!

Luboš Jurča
300 Kč

Díky za Vaši práci. Má to smysl!

Jakub Mareš
100 Kč

Díky za váš přístup.

Vít Springorum
500 Kč

Těším se na podcast! Díky za to, co děláte...

Petr Glum Šabata
300 Kč