Klub Sobíšek, z. s.


Děti, mládež, rodina Sport a volný čas

Sobíškohrátky

Sobíškohrátky jsou volnočasové aktivity pro děti od 6 měsíců do 15 let. Dílničky, ekohrátky, muzikohrátky, deskohrátky, hýbánky a jiná tématická setkání probíhají jednou týdně v domečku u kostela v Soběšovicích. Činnosti ladíme k tradicím, zvykům a ročním cyklům. Děti vedeme ke vzájemné spolupráci, socializaci, rozvoji komunikativních dovedností a podporujeme vazby v komunitě. Ke stávajícím i novým aktivitám potřebujeme vybavení - od spotřebního materiálu až k pomůckám pro dlouhodobé využití.

vybíráme od 18.5.2021
2 700 Kč
vybráno 5 % z 60 000 Kč

zbývají

4 dny

přispělo

6 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Našich Sobíškohrátek se účastní přes 20 dětí, které se na ně vždy těší. Baví je zkoušet stále nové věci. A nás těší pořád vymýšlet neodolatelné aktivity.

Jsme čtyři průvodkyně - Pavla, Petra, Monika a Dáša.
Pavla je učitelkou na prvním stupni ZŠ, a tak má celé Sobíškohrátky na starost. Vede hýbánky pro nejmenší děti s rodiči a po jejich skončení se věnuje dětem mladšího školního věku při činnostech pro daný den. S tím jí pomáhá Petra, která ráda přináší inspiraci pro aktivity a zajišťuje, co je potřeba - nakoupí, objedná, vyhledá, domluví, sežene, přiveze. O to víc ji těší vést děti k činnosti a pomáhat jim k výsledkům.
Monika dětem mladšího školního věku pohybové a relaxační aktivity. Procházky s pozorováním přírody a rozcvičkami, jóga s využitím aromaterapie nebo tanečky jsou příjemným zpestřením Sobíškohrátek.
Dáša vede děti staršího školního věku, které motivuje k zájmu a péči o životní prostředí.

Baví nás motivovat děti k učení se veselou formou.

Abychom jim od října 2021 mohli nabídnout jejich oblíbené aktivity a k tomu přidat nové, potřebujeme nakoupit:

  • hudební nástroje: Orffovy nástroje, drumbeny, klávesy, flétny, ukulele – 30 000 Kč,
  • kreslící, psací a výtvarné potřeby, 3D pera a náplně - 15 000 Kč,
  • pokusné sady a ekosystémy, mikroskopy – 15 000 Kč.
Finančním darem pomáháte dětem objevovat své talenty, rozvíjet vlohy a motivujete je k učení a objevování světa. Děkujeme!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.