Pexeso, z.s.


Děti, mládež, rodina Sport a volný čas

VRAŤME DĚTI DO HRY

Přispějte nám, abychom mohli organizovat sportovní kurzy pro vaše děti tak, jako dříve. Nedílnou součástí života dětí ve volném čase je sportování. Neustálá on-line výuka, častá on-line zábava, odloučení od kamarádů a spolužáků - dětem chybí pohyb, sport, pobyt na čerstvém vzduchu, sociální vazby. Následkem tohoto životního stylu přichází o tělesnou zdatnost, tloustnou, ztrácejí motivaci jít ven, udržovat vztahy s přáteli.

vybíráme od 13.5.2021

Buďte, prosím, štědří

Přispějte nám, abychom mohli organizovat sportovní kurzy pro vaše děti tak, jako dříve. Děkujeme za vaše dary Pexeso, z.s.
13 100 Kč

přispělo

6 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Nedostatek pohybu a sociálních kontaktů je pro děti  devastující a ty se v této své životní fázi často obracejí na nás dospělé, abychom jim nějak pomohli, abychom jim nahradili trenéry, spoluhráče, kamarády…a my dospělí to leckdy nedokážeme.
Proto je tady Pexeso, komunitní centrum, které je otevřeno všem věkovým skupinám, mnoha zájmům, oblastem zábavy, ale i starostem a trápením.
Ale ani pro Pexeso  nejsou poslední měsíce lehké. Většina kurzů musela být omezena, přesunuta do on-linu, mnoho našich kolegyň a kolegů nemůže pracovat a především nám scházíte Vy, návštěvníci Pexesa. 
Rádi bychom tady pro Vás pro všechny byli i po době covidové. 
Děláme vše pro to, abychom tyto těžké časy překonali a mohli zase brzy fungovat pro celou komunitu v plné parádě. 
A budeme-li silní, chceme podpořit děti, aby se mohly vrátit se svými kamarády opět zpátky do formy. Tělesné i duševní. Abychom to zvládli, potřebujeme nejdříve Vaši pomoc Pexesu. 
 
Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.
Vaše Pexeso, z.s.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji paní Šárce. Pavel

Pavel Šimon
300 Kč