Nadace Partnerství


Osvěta a poskytování informací Životní prostředí

ALEJ SVOBODY'21

Vysaďte s námi v pořadí již čtvrtou Alej svobody! Pamětní alej k 32. výročí obnovení československé demokracie letos vysadíme u památníku Vojna u Příbrami. Putovní výsadba navazuje na loňskou výsadbu Aleje svobody v Šatově, předloňskou sametovou Alej svobody vysazenou ve Vestci u Prahy ke kulatinám sametové revoluce a výsadbu Aleje svobody pod Řípem v roce 2018 k oslavám sta let Československa.

Alej svobody'21

Přidejte se a pomozte nám vysadit v pořadí již čtvrtou Alej svobody! Naše republika potřebuje péči stejně jako česká krajina. Podpořte obojí výsadbou Aleje svobody. Darujte symbolických 500 korun za metr aleje nebo 5 tisíc korun na nový strom.
1 247 Kč

přispělo

10 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
13. listopadu společně vysadíme u památníku Vojna u Příbrami v pořadí již čtvrtou Alej svobody. Nové stromořadí vysazené v prostoru lidského utrpení vězeňského zařízení pro politické odpůrce komunistického režimu dá místu nový význam. Dobrovolnická práce mnoha lidí z Příbramska, kde žijí potomci vězňů, bachařů, vojáků a horníků, bude symbolickou snahou o odčinění křivd, ke kterým zde docházelo.


Přidejte se a sázejte letos s námi!

Jak se můžete zapojit?

  • kupte si metr v Aleji svobody za 500 Kč
  • kupte si jeden strom za 5 000 Kč
  • přispějte libovolnou částkou na zakoupení stromů a organizační zajištění výsadby
  • přidejte se svou firmou, obcí či organizací k partnerům akce, napište nám na info@sazimebudoucnost.cz
  • založte dárcovskou výzvu se svými kolegy, zaměstnanci či klienty
Výtěžek ze sbírky bude využit na organizační zajištění výsadby, na zakoupení stromů, výsadbové práce, odborný dohled a zajištění nářadí.

Děkujeme, že pomáháte!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu