Nadace Krása pomoci


Senioři

Mezinárodní den tance 2021

Oslava tance pro všechny generace

vybíráme od 25.3.2021

Den tance

Díky vám tančí všechny generace
5 600 Kč
vybráno 22 % z 25 000 Kč

přispělo

11 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Nadace Krása pomoci vznikla v roce 2008 a od té doby pomohla tisícům seniorů žít důstojný život v domácím prostředí. Pracuje také na odstraňování stereotypů o seniorech, propojování generací a na využívání nových technologií a inovací pro lepší život seniorů. Za dobu fungování podpořila seniory po celé republice částkou téměř 50 milionů korun. 
 
“Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které mohou pomoct a pečovat. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat,” říká o organizaci její ředitelka Soňa Morawitzová.
 
Art 4 People se dlouhodobě věnuje pořádání kulturních akcí pro širokou veřejnost a profesionály, čímž usiluje o kulturní, umělecký a pohybový rozvoj mládeže, dospělých i seniorů. Naše síly se nyní spojily v projektu Mezinárodního dne tance 2021, jehož letošním mottem je „Kdo tančí, nestárne!“ a posláním propojit generace a veřejně podpořit úsilí nadace o zlepšování života seniorů. 
 
Kromě aktivního zapojení se do tanečního flashmobu Mezinárodního dne tance proto letos nově můžete zároveň i přispět na dobrou věc! Výtěžek z akce totiž půjde právě Nadaci Krása pomoci - a přidat se k těm, kteří pomáhají, je velice jednoduché.
 
“Jsem ráda, že společně oslavíme Den tance alespoň takhle na dálku. Tanec je zábava, vášeň, láska, pro někoho nutnost, pro někoho práce, pro některé vzpomínka na taneční a třeba i první lásku. Tanec propojuje lidi, muže a ženu i generace. Pokud jste se dneska rozhodli podpořit Krásu pomoci, ze srdce vám děkuji. Pomůžete nám být na blízku babičkám a dědům, když to potřebují.” říká zakladatelka Nadace Krása pomoci Taťána G.Brzobohatá.
 
Jedním příspěvkem uděláte dvě věci - pomůžete a poděkujete.
 

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Kdo tančí, nestárne 💃

Míša
100 Kč