Nedoklubko, z.s.


Děti, mládež, rodina Sport a volný čas

Běh a procházka pro MIMINKA DO DLANĚ 2021

DĚKUJEME! TATO VÝZVA BYLA UKONČENA. ČÁSTKA PRO NEONATOLOGIE JE NÁDHERNÁ!!! TĚŠÍME SE NA PŘÍŠTÍ ROČNÍK NAŠEHO BĚHU PRO MIMINKA DO DLANĚ ČESKÉ REPUBLIKY, KTERÝ SE USKUTEČNÍ 1. 5. 2022. DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ! MĚJTE SE KRÁSNĚ!💜

vybíráme od 18.3.2021

Běh a procházka pro MIMINKA DO DLANĚ ČR 2021

Stále máte možnost podpořit "své" Neonatologické oddělení a užít si běh nebo procházku. Registrační poplatek na osobu je 100,- Kč, můžete ale svému oddělení poslat libovolnou částku podle svého uvážení. Částky na tlačítkách jsou jen orientační. V dalším kroku darovacího formuláře si vyberete nemocnici, kterou chcete podpořit. Děkujeme! www.miminkadodlane.cz
894 861 Kč
vybráno 447 % z 200 000 Kč

přispělo

3656 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Více o programu najdete na www.miminkadodlane.cz

Tento darovací formulář k Běhu a procházce pro MIMINKA DO DLANĚ 2021 byl zcela ukončen 2.5. o půlnoci. Po celý rok 2021 nám ale běží naše kampaň Dvanáct sil pomáhá, kde každý může plnit přání neonatologickým oddělením.
Více najdete na www.nedoklubko.cz/dvanactsil

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili!Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

V pátek 30.4. ve 22:00 skončila možnost registrace se startovním číslem a evidencí uběhnutých nebo ušlých kilometrů. Stále máte možnost podpořit "své" Neonatologické oddělení a užít si běh nebo procházku. Děkujeme!

Nezapomeňte sledovat náš Instagram a událost na Facebooku. Ať vám nic neuteče a ačkoli se nemůžeme potkat na jednom místě, můžeme být alespoň trochu spolu... Aktuální počty registrací a grafy podpořených nemocnic najdete zde: www.miminkadodlane.cz

Ke dni 19.4. jsme přesáhli naši vysněnou cílovou částku. Máme radost, že má naše akce takový úspěch a těší nás, že se spolu s vámi všemi máme na co těšit! A pokračujeme dále v registraci! 

Dne 6. dubna spouštíme registrace! Máte přesně čtyři týdny na to připojit se k nám a běžet pro miminka do dlaně celého Česka! Děkujeme každému z vás! 

Založení projektu

Děkujeme všem od Apolináře za Denisku (24+1), letos 2 roky

Jana Hrušecká
300 Kč

Malý zázrak,co se vešel do dlaně.
Anežka 28/990g

Helena Suková
300 Kč

Ať mají všichni Kulíšci hodně sil tak jako ten náš❤️

Peťána
150 Kč

Děkujeme neonatologii v Českých Budějovicích za péči a podporu . Držíme všem miminkům do dlaně a jejich rodinám palce a přejeme hlavně zdravi.

Martina Brůžková
100 Kč

Z celého srdce ❤️ děkujeme za záchranu naší princezny. Vaše práce má smysl a nikdy Vám nepřestane být vděční

Lucie Nadrchalová
500 Kč

Přejeme všem rodičům malých kulíšků mnoho sil, vůle, trpělivosti a optimismu. Vše se v dobré obrátí :-) Petra + dvojčata 13l (nar. 30+2)

Petra Lužná
300 Kč

Symbolický posílám 333kč protože naše dvojčátka byla narozená ve 33+3tt. Díky všem z Krče jak se o nás úžasně postarali. A na rodinnou procházku se už těšíme.

Jana Bílá
333 Kč

Děkujeme všem od Apolináře za záchranu a péči o naši dceru Ellu. Celá rodina poběžíme i půjdeme na procházku! :-) A Ellinka? Ta běží vždycky jen pro Miminka do dlaně! Žáčkovi

Lucie Žáčková
300 Kč

Ať jsou všechna miminka zdravá a pribiraji na váze 😘

Petra Francová
100 Kč

🌸

Jana Janků Kazdová
100 Kč