Charitativní kočičí spolek Kryšpín, z.s.


Zvířata

Podpořte s Kryšpínem stovky koček v nouzi najednou

Charitativní kočičí spolek Kryšpín pomáhá financovat provoz soukromých kočičích útulků, které aktivně pomáhají kočkám v nouzi a jsou finančně odkázány pouze na sebe a dary dobrých lidí. Projekt je striktně neziskový, odevzdává 100 % vybrané částky a rozhodnete-li se pomáhat s ním, pomůžete prostřednictvím ověřených útulků stovkám koček najednou.

Chci pomoci stovkám koček s Kryšpínem

Kočky v nouzi děkují!
193 100 Kč

přispělo

122 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Udělejte svět o chlup lepším!
 
Pomozte finančním darem stovkám koček bez domova, kterým přístřeší, stravu a péči poskytují lidé v soukromých kočičích útulcích. Činí tak na vlastní náklady a bez darů dobrých lidí a firem by se neobešli a pomáhat by v takovém rozsahu nemohli. Charitativní kočičí spolek Kryšpín shromažďuje peníze na transparentním účtu veřejné sbírky, takže jsou pod kontrolou široké veřejnosti i příslušných úřadů. Dvakrát ročně je rozděluje ověřeným útulkům poměrově podle počtu koček, kterým pomáhají: 8. 8. na Mezinárodní den koček a 12. 12., aby kočky v útulcích měly hezčí Vánoce. Za vybrané peníze provozovatelé útulků pořídí kočkám to, co zrovna nejvíce potřebují. Někteří zaplatí veterinární péči, jiní nakoupí krmivo, další třeba pelíšky či škrabadla. Říká se, že průměrné náklady na měsíční pobyt kočky v útulku jsou 500 Kč. V útulcích, které Kryšpín podporuje, je přes 600 koček, takže jejich náklady přesahují 300.000 Kč měsíčně. Pomozte jim část nákladů pokrýt, prosím, děkujeme!
A pozor!!! Máte-li rádi výzvy, pomozte kočkám v nouzi splnit sen. Charitativní kočičí spolek Kryšpín totiž hledá 834 pravidelných dárců stokoruny měsíčně. Tento počet dárců dá společně dohromady ročně milión korun pro kočky v nouzi. A to už je pořádná pomoc! Pro vás stokoruna měsíčně, pro kočky v nouzi milión ročně. Mňau!
 
Budeme velice vděčni za jakoukoliv podporu, ať už
·         dlouhodobou (pravidelné měsíční příspěvky) nebo
·         jednorázovou
 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Krásnou nadílku! 🐣

David Pokorny
236 Kč

Moc držím pěsti a kočičkám přeji ty nejlepší domovy♥️

Marie Krásenská
200 Kč

Právě jsem slyšela na Country rádiu o Vašem projektu a ihned pomáhám a přeji Vám, aby nás bylo hodně!

Jaroslava Hujová
100 Kč

Hodně úspěchů 😊💰

Radka Aroua
100 Kč