CZ / EN

Prales dětem


Zvířata Životní prostředí

Green & Blue Life Kostarika

Tvořme a podporujme společně fenomenální příklad ochrany deštného pralesa a oceánu v zemi, která je modelem ochrany přírody a chování k divokým zvířatům. Tento model lze šířit do celého světa formou jedinečných dobrovolnických a vzdělávacích programů. Právě proto začal operovat na Kostarice i spolek Prales dětem - Justice for Nature a potřebuje vaši podporu.

vybíráme od 17.3.2021

CHCI PODPOŘIT KOSTARICKOU MISI

Na přírodě mi záleží doma i ve světě
94 804 Kč

přispělo

46 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Kostarika ukrývá nesmírné bohatství v podobě druhové rozmanitosti, která se vyrovná téměř celé severní Americe. Je to vzácný poklad, který je třeba ochránit a vést k tomu budoucí generace. Tuto naléhavou potřebu se Prales dětem rozhodl pomoci naplnit. Proto přináší do Kostariky své zkušenosti a programy Green Life a Blue Life.


Co příspěvkem podporujete:


Během šesti měsíců bylo na Kostarice vybudováno české dobrovolnické a vzdělávací centrum a pralesní rezervace Green Life II o rozloze 95 ha v oblasti Tausito. Z příspěvků se bude financovat solární elektřina, provoz rezervace, vzdělávací centrum a vybudování další infrastruktury v podobě pozorovacích věží sloužící k ostraze, pozorování zvířat a vzdělání. 

Green Life Kostarika


Rezervace Green Life II má v současné době 95 ha, ale plánované rozšíření spojené s výkupem dalších pralesů může dosáhnout stovek hektarů. Součástí rezervace je dobrovolnické a vzdělávací centrum pro 12 lidí, ale v budoucnu máme velkou vizi vybudování mezinárodního vzdělávacího centra pro děti a mládež.


Blue Life Kostarika 


Kostarika nemá kupodivu dotaženou ochranu podmořského světa a proto přicházíme s projektem Eye of the Ocean, který zároveň otevře brány dobrovolníkům.  Naším cílem je monitoring, výzkum, vzdělávání a samozřejmě ochrana oceánu. 

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Divočina pro divočinu

Markéta Divočina Šebestová
1 000 Kč

Držím palce!

Michal
1 000 Kč

Hodně sil! Držím palce

Jaromír Kočař
300 Kč

... na dobrých věcech dobré se i podílet ... proto přispívám :-)

Luboš Hrdlička
300 Kč