Justice for Nature, z.s.


Životní prostředí Zvířata

Green & Blue Life Kostarika

Tvořme a podporujme společně fenomenální příklad ochrany deštného pralesa a oceánu v zemi, která je modelem ochrany přírody a chování k divokým zvířatům. Tento model lze šířit do celého světa formou jedinečných dobrovolnických a vzdělávacích programů. Právě proto začal operovat na Kostarice i spolek Prales dětem - Justice for Nature a potřebuje vaši podporu.

vybíráme od 17.3.2021

CHCI PODPOŘIT KOSTARICKOU MISI

Na přírodě mi záleží doma i ve světě
217 623 Kč

přispělo

57 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Kostarika ukrývá nesmírné bohatství v podobě druhové rozmanitosti, která se vyrovná téměř celé severní Americe. Je to vzácný poklad, který je třeba ochránit a vést k tomu budoucí generace. Tuto naléhavou potřebu jsme se rozhodli pomoci naplnit a proto přinášíme do Kostariky své zkušenosti a programy Green Life a Blue Life. 

Co příspěvkem podpoříte?


Díky mnoha lidem se v Kostarice podařilo vybudovat dobrovolnické a vzdělávací centrum a vznikla pralesní rezervace Green Life II o rozloze 155,9 ha v oblasti Tausito, přímo na hranici s NP Tapanti.

V provincii Guanacaste v městečku Cuajiniquill je vybudováno ceánské vzdělávací a velrybí centrum Blue Life, které slouží též jako unikátní základna pro dobrovolnické pobyty a monitorovací program Oko oceánu, což je jedinečný monitorovací oceánský program zaměřený na mořské savce velryby a delfíny. Odehrává se na projektové lodi The Spartan. Monitoring keporkaků a žraloků, či odhalování ilegálního rybolovu je naší misí pro oceán.

Vaším příspvěkem podpoříte chod jednotlivcýh projektů, od provozu a opchrany rezervace, monitoring zvířat na souči, i v oceánu, včetně chodu naší kostarické pobočky, bez které by jednotlivé projekty nemohly fungovat.

Více o projektech naleznete
zde.

 

Green Life Kostarika
Blue Life Kostarika Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Jsem rád, že jsem měl v roce 2023 opět několik zakázek a můžu přispět na záchranu biodiverzity. Doufám že do budoucna budu moci přispět mnohem víc.

Antonín Vystrčil
5 000 Kč

Ing. Pavel Prosman, Praha

Dárce
300 Kč

Dar - příspěvek na zakoupení hydrofonu pro nahrávání zvuků Keporkaků v Kostarice.
Donation - contribution to the purchase of a hydrophone for recording the sounds of Humpback whales in Costa Rica

Petr Liškutín
11 500 Kč

Ať se s projektem daří :)

Pavla Votavová

Dobrý den, od žáků České zahradnické akademie v Mělníku jsme vybrali 640,- Kč. na projekt OKO JAGUÁRA. Peníze posíláme z účtu L. Pytlouna.
Zdraví Julie Kopecká, předsedkyně žákovského parlamentu

Julie Kopecká
640 Kč

<3

Kristýna Šimšová

Společný projekt basketbalového klubu KP Brno a Spolku Prales dětem. Zaslaná částka byla vybraná v rámci virtuálního prodeje vstupenek.

KP Brno
10 000 Kč

Velmi kostarickému projektu fandím! Děkuji Milanovi Jeglíkovi a celému jeho týmu za práci v oblasti ochrany přírody a ohrožených zvířat.

Barbora Zelenkova
5 700 Kč

Pěkný projekt, držím palce!

David Špringl
2 000 Kč

Pura vida!

Pavel Klieštík
500 Kč