NADĚJE


Sociálně znevýhodněné skupiny

NADĚJE v Prunéřově pro lidi bez domova

Darujte 50 Kč a umožněte člověku v tíživé životní situaci pozvednout se ze dna. Váš příspěvek bude využit pro osoby bez přístřeší na poskytování zdravotní péče a nákup hygienických potřeb, základních potravin, obuvi a oblečení.

vybíráme od 28.2.2021

NADĚJE v Prunéřově pro lidi bez domova

Slovy našeho pracovníka: „Osoby, které k nám přijdou, většinou nemají ani oblečení na převlečení. Potřebujeme pyžama a věci, které si obléknou, než si vyperou své ošacení. Často jsou poraněni (omrzliny, popáleniny) a trpí nemocemi, jež vyžadují zdravotní ošetření.“
22 975 Kč

přispělo

72 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Slovy našeho pracovníka: „Lidé, kteří k nám přijdou, většinou nemají ani oblečení na převlečení. Potřebujeme pyžama a věci, které si obléknou, než si vyperou své ošacení. Často jsou poraněni (omrzliny, popáleniny) a trpí nemocemi, jež vyžadují zdravotní ošetření.“

V Prunéřově osobám bez domova nabízíme přenocování, zázemí pro osobní hygienu, ošacení a praní osobního prádla, zajišťujeme a připravujeme stravu. Radíme v otázkách bydlení, zaměstnání a finančních problémů. Pomáháme při řešení zdravotního stavu, kontaktu s rodinou, různými institucemi a dalšími navazujícími službami.

Naše služby v Prunéřově, Kadani – ⁠Nízkoprahové denní centrum a Noclehárnu pro muže a ženy – ⁠nově nabízíme od ledna 2021 díky městu Kadaň. Cílem je vést klienty k návratu do běžného života. Klienti přispívají v rámci pracovní terapie pravidelnými úklidy ve středisku a okolí. Podílejí se tak na udržení čistého prostředí v rámci komunity a okolního prostředí.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Za měsíc přispělo ve sbírce na podporu našich služeb pro osoby bez domova v Prunéřově, Kadani již 70 lidí celkovou částkou blížící se 22 tisícům korun.
 
Velice si vážíme obrovské solidarity. Z vybraných prostředků můžeme hradit například služby zdravotní sestry, která potřebným osobám zajišťuje nezbytná ošetření a také odborné konzultace.

Založení projektu

Postarat se jakokdysi jeden Samaritán...

Jan Paleček

Dobrý den, cením si toho, že se takto staráte o lidi bez domova.Hodně sil a energie.Lelková

Jana Lelková
300 Kč

Super nápad držím palce

Věra Andrlova
50 Kč

❤️

Renata Divišová
200 Kč

Těch pár stovek nikoho nezabije

Karel Turčík
200 Kč

Přeji Všem hodně štěstí do života a ať se vše obrátí k lepšímu ❤️🙏

Hana Svobodová
150 Kč

Ať se daří a hlavně Buďte na sebe hodní.

Jan Lasch

Příspěvek na posílení naděje klientů Naděje.

Pavlína Tudorová
1 000 Kč

Ať se daří.

Monika
100 Kč