Pet Heroes z.s.


Zvířata

Masáže pro Sambiho

Sambi trpí degenerativní myelopatií, což znamená, že bude postupně ochrnovat na celé tělo. Zatím si ale stále může užívat běhání s vozíčkem a my bychom moc chtěli, aby to tak vydrželo co možná nejdéle. Právě v tom mu pomohou masáže předních končetin. Prosím, pomůžete je Sambimu zajistit? 🙏

vybíráme od 14.2.2021
6 983 Kč

přispělo

13 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Křížence ovčáka Sambiho jsme přijali od majitelů, kteří se o něj nebyli schopní dál postarat. Sambi v té době nechodil na zadní nohy. Vyšetření u pana doktora odhalilo velmi rozsáhlou dysplasii, kterou jsme považovali za původ problémů – a která je operovatelná. Krevní testy ale později přinesly mnohem horší diagnózu – degenerativní myelopatii.

Jde o genetické onemocnění, které způsobuje, že bude Sambi postupně ochrnovat a bohužel se nedá nijak léčit. 😔 To nejlepší, co teď pro Sambiho můžeme udělat, je poskytnout mu láskyplnou péči a užít si společně s ním čas, který mu zbývá.

Sambík dostal vozíček, díky kterému může zase běhat s větrem o závod. Rozhodli jsme se ho také objednat na masáže předních nohou. Ty mu pomůžou udržet nožky v kondici, aby si podobné řádění s vozíčkem mohl užívat co možná nejdéle. 🙏💪
Budeme vám opravdu vděční, pokud se Sambiho rozhodnete podpořit a přispějete mu na zaplacení masáží, aby si po světě mohl pobíhat co možná nejdelší dobu. ❤️🙏Příspěvky nad rámec výdajů za konkrétní zvířátko budou použity na zajištění pomoci zvířatům v nouzi v souladu s vyhlášenou sbírkou.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Okay! I paid the difference :)

Dárce
40 €

Ať se Sambimu ťapá co nejdéle ;-)

Petra Neumanová
500 Kč

Hodně štěstí Sambimu, hlavně ať masáže pomůžou 🍀🍀🍀😘

Renáta a Ladislav Slívovi
1 000 Kč

Držíme palce ať je Sambíkovi lépe co nejdéle 😘

RRONDA
250 Kč

Is this the full amount for regular massages?

Dárce
45 €

Hi, thank you very much for your kind donation. ❤ The cost for one massage is €28 (700 CZK) but we want to get him season ticket for 10 massages for €240 (6000 CZK) in total.

Pet Heroes z.s.