SVĚTOVA 1 z.s.


Kultura, umění a historie

Dobrovolné vstupné do SVĚTOVA 1

Přispějte na chod SVĚTOVA 1 dobrovolným vstupným (anebo koupí na s1.bigcartel.com)! Dobře se o něj postaráme.

vybíráme od 19.4.2021

Dobrovolné vstupné do SVĚTOVA 1

Svým příspěvkem umožníte další chod SVĚTOVA 1 – budeme moct dál dělat výstavy, pořádat akce a sloužit jako prostor pro setkávání. Podporujete náš program a všechny, kdo za ním stojí. Díky!
6 162 Kč

přispělo

19 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
 Co je SVĚTOVA 1?

Jsme neziskový umělecký prostor na pražské Palmovce, platforma pro vznikající, queer a sociální umění. Jsme umělci*umělkyně, produkční, grafičky. Jsme Zai, David, Viktor, Halima, Emil, Lizi, Anežka, Terka, Kačka a všichni, kdo nám pomáhají, kdo nás navštěvují a kdo u nás vystavují. Naším cílem je naplno se vyjádřit, dosáhnout celkové udržitelnosti a nabídnout útočiště těm, kteří*které ho potřebují. Svými projekty umělecky reflektujeme současný Svět, ale i spoluutváříme ten nový. Dobrovolným vstupným zaručujeme, že náš program, který vám už přes 5 let poskytujeme, je 100% dostupný a otevřený.
 
Líbí se vám, jak to zní? Koukněte na náš FB nebo web a uvidíte, i jak to vypadá!
Chcete kus S1 domů? Na s1.bigcartel.com najdete umění a Ziny, jejichž koupí nás lze také podpořit.

💜

Proč nás podpořit?
Granty zdaleka nepokryjí vše, a my se tak kontinuálně ocitáme v dost palčivých situacích, jak ufinancovat náš již naplánovaný program na daný rok. Jiné než pouze symbolické honoráře si za celé ty roky zkušeností s prací v českém kulturním sektoru už ani nenárokujeme. Jde nám pouze o to finančně udržet náš prostor a program. Experimentujeme s řadou alternativních finančních kanálů, získávat příjmy ale jako neziskovka s naším zaměřením a cílem moc nejde.

Přesvědčme sami sebe, že mladá, nezávislá kultura může žít z komunity, vzájemné pomoci, z podpory kolektivu. Chceme vědět, že v tom jste s námi. Neděláme to jen pro sebe, ale hlavně pro vás – návštěvnictvo, přátelé, fanynky*fanoušky, všechny, kteří pociťují důležitost našeho projektu. Děkujeme za veškerou dosavadní podporu.
💚
<3
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

🤍🔥🌱

Lukáš Likavčan

🧚‍♀️💛💛💛

Petr Dlouhý

slay

Maurice Bednář
1 000 Kč