Podnikatelské odbory - Unie podnikatelských a živnostenských spolků, z.s.


Legislativa a právní pomoc Lidská práva

OSLAVTE S NÁMI 4. NAROZENINY!

Podnikatelské odbory vznikly 24. února 2017 a už celé 4 roky hájí zájmy živnostníků a malých podnikatelů proti státu. V lidském životě představují 4 roky startovní čáru, v životě neziskové organizace kus práce. A právě "kus práce" chceme společně s vámi oslavit a dát si společný dárek. JAKÝ? ČTĚTE DÁL.

vybíráme od 7.2.2021
42 058 Kč
vybráno 95 % z 44 444 Kč

přispělo

50 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Podnikatelské odbory mají za sebou kus práce. I když se teď zdá, že momentálně jsme v roli hasičů, což je naprosto nezbytné pro záchranu malého českého podnikání, pracujeme koncepčně.



Čtyřka znamená rovnováhu, stabilitu, vytrvalost a sílu.

Za čtyři roky se staly Podnikatelské odbory druhým největším podnikatelským spolkem a míří k pozici JEDNIČKY a značka se stává stále silnější.

POJĎME SI SPOLEČNĚ DÁT DÁREK!

Darujme POdnikatelským odborům posílení značky.
Díky vašim finančním darům pronikneme na  LinkedIn a Instagram. A to s pořádnou vervou a bojovností, která je nám vlastní. 
A co je cílem?
Stát se podnikatelským spolkem číslo 1 a to už je pořádná síla, která dá do pohybu vše, co my živnostníci a drobní podnikatelé potřebujeme.

PŘIPOJTE SE!  ČTYŘKA SI TO ZASLOUŽÍ!

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Už dnes živé vysílání s panem Bábkem
Probereme budoucnost, ale i minulost našeho spolku, přidáme pár informací ze zákulisí, dost času budeme věnovat vašim dotazům. Sledujte živé vysílání už 22. února ve 20 hodin s Radomilem Bábkem na www.facebook.com/podbcz. Neváhejte a připojte se k oslavám vaší vlastní narozeninovou kampaní. 

Založení projektu

Děkuji za nelehkou práci, kterou děláte.

Lenka Horáková
444 Kč

Pro dobrou věc, když vláda na nás kašle.

Bohdan Truska
444 Kč