Centrum paliativní péče, z. ú.


Vzdělávání a výzkum Hospicová a paliativní péče

Zlepšujte s námi závěr života nás všech

Zlepšujeme péči o umírající v České republice, a to systematicky napříč celým zdravotnickým systémem. Ten se soustředí na boj s nemocí. Nevyléčitelně nemocní pacienti však potřebují lékařskou péči i ve chvíli, když už se nemoc porazit nedá. Podpořte Centrum paliativní péče.

Každým darem pomáháte zlepšovat podmínky pro umírající v ČR.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Lidé mohou umírat bez bolesti, důstojně a v souladu se svými hodnotami díky paliativní péči. V České republice je však tato péče stále málo dostupná. My to už 6 let měníme skrze výzkumné aktivity, vzdělávací akce a osvětové kampaně.

Vedeme vlastní výzkumy, jejichž výsledky umožňují lepší rozhodování odborné i laické veřejnosti v oblastech spojených s péčí v závěru života. Organizujeme odborné konference, kurzy a osvětové kampaně, které ve společnosti mění pohled na umírání.

Věříme, že pokud vytvoříme společnost, ve které se bude lépe umírat, vytvoříme také společnost ve které se bude lépe žít.

Děkujeme, že s námi zlepšujete závěr života nás všech! 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ráda bych tímto poděkovala paní Červinkové z nemocnice v Mladé Boleslavi, která se ujala naší rodiny a babičky a pomáhá nám rozptýlit obavy. Moc fandím vaší práci!

Hana Provaznikova
1 000 Kč

Vselé Vánoce do Prahy! :)

Daniel Hlaváč

Díky za vaši práci na rozvoji paliativní péče. Moc si jí vážím!

Monika

Díky za vaši práci. (A taky za dobrou hru :-) Držte se.

Ondřej Černý

Díky, že se věnujete tomu, co má smysl.🤍

Hedvika Literová
200 Kč