Suchej únor, z. ú.


Sport a volný čas Zdraví

Buď patronem Sucháče!

Pohni s námi i v roce 2023 národem, který pije přes míru! Přes 53 % účastníků Sucháče s pitím zvolní - což o to - ale hlavně díky kampani nastartují pozitivní změnu pro sebe i pro svoje okolí. Každý se tak stává inspirací ostatním! 🙏. Letos tvoříme umění. Nepij a tvoř. Protože #nepitjeumeni. Rok 2022 byl díky vám skvělý, vydali jsme SUCHOU BIBLI 📒, spustili kampaň www.nechmeldeti.cz (https://bit.ly/dopad2022), ale chceme být ještě lepší. Investuj do neziskovky Suchej únor, z. ú. a aktivit na poli osvěty, vzdělávání a prevence rizikového chování. PŘIDEJ SE K NÁM a podpoř kampaň, která pomáhá měnit životy k lepšímu. DÍKY! www.suchejunor.cz | www.suchyfebruar.sk

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
INVESTUJTE DO SUCHÁČE, kampaně za čistokrevný život! V roce 2022 jsme opět pomohli tisícům lidí vyjasnit si svůj vztah k alkoholu a mnohým z nich tak výrazně zvýšili kvalitu života. Díky, že nám pomáháte! Letos tvoříme umění. Protože #nepitjeumeni!
Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký je váš vztah k alkoholu?

Řada lidí v ČR to má celkem na háku. Pití je náš národní sport a dlouhodobě patříme mezi TOP 5 zemí na světě ve spotřebě alkoholu. Statistika? 1 000 000 lidí se u nás pohybuje za hranicí rizikového pití.

Pijeme prostě přes míru. Proto jsme v roce 2013 přišli s kampaní Suchej únor, která je výzvou všem, kteří chtějí, nebo POTŘEBUJÍ otestovat svoji (ne)závislost na alkoholu, udělat něco pro svoje zdraví a duševní pohodu. Sucháč často není o nás, ale my se často stáváme vzorem pro ty, kteří Sucháč reálně potřebují. 

INVESTUJTE DO NAŠÍ  KAMPANĚ a pomozte nám toto silné téma, které hýbe českou společností, posunout znovu napříč celou republikou...

Srdíčko vám zaplesá až uvidíte, kam kampaň posuneme v roce 2023!
A to díky vám!

www.suchejunor.cz | www.suchyfebruar.sk 
#suchejunor #suchyfebruar


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Díky!

Dominik Kučera
500 Kč

No proč ne 🙂👍✌️

Jiří Honzů
100 Kč

Suchej únor dávám letos potřetí. Držím všem palce a přeju pevnou vůli.

Jiřina Sýkorová
200 Kč

Když je vůle, je také cesta :o)

Dagmar Sikorová

Dobrá práce, jen tak dál!

Miroslav Johanovský
500 Kč

Abstinence je největší zábava!

Lukáš Kulda

♥️

Marek Výda
100 Kč

Děkuji za to, co děláte! 🫶🏻 Má to smysl!

Alexandra Espandrova

Místo alkoholu, limonádu či kombuchu :)

David Říha

Díky za projekt.

Eliška Nedvědová