Suchej únor, z. ú.


Sport a volný čas Zdraví

Buď patronem Sucháče!

Pohni s námi i v roce 2023 národem, který pije přes míru! Přes 53 % účastníků Sucháče s pitím zvolní - což o to - ale hlavně díky kampani nastartují pozitivní změnu pro sebe i pro svoje okolí. Každý se tak stává inspirací ostatním! 🙏. Letos tvoříme umění. Nepij a tvoř. Protože #nepitjeumeni. Rok 2022 byl díky vám skvělý, vydali jsme SUCHOU BIBLI 📒, spustili kampaň www.nechmeldeti.cz (https://bit.ly/dopad2022), ale chceme být ještě lepší. Investuj do neziskovky Suchej únor, z. ú. a aktivit na poli osvěty, vzdělávání a prevence rizikového chování. PŘIDEJ SE K NÁM a podpoř kampaň, která pomáhá měnit životy k lepšímu. DÍKY! www.suchejunor.cz | www.suchyfebruar.sk

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
INVESTUJTE DO SUCHÁČE, kampaně za čistokrevný život! V roce 2022 jsme opět pomohli tisícům lidí vyjasnit si svůj vztah k alkoholu a mnohým z nich tak výrazně zvýšili kvalitu života. Díky, že nám pomáháte! Letos tvoříme umění. Protože #nepitjeumeni!
Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký je váš vztah k alkoholu?

Řada lidí v ČR to má celkem na háku. Pití je náš národní sport a dlouhodobě patříme mezi TOP 5 zemí na světě ve spotřebě alkoholu. Statistika? 1 000 000 lidí se u nás pohybuje za hranicí rizikového pití.

Pijeme prostě přes míru. Proto jsme v roce 2013 přišli s kampaní Suchej únor, která je výzvou všem, kteří chtějí, nebo POTŘEBUJÍ otestovat svoji (ne)závislost na alkoholu, udělat něco pro svoje zdraví a duševní pohodu. Sucháč často není o nás, ale my se často stáváme vzorem pro ty, kteří Sucháč reálně potřebují. 

INVESTUJTE DO NAŠÍ  KAMPANĚ a pomozte nám toto silné téma, které hýbe českou společností, posunout znovu napříč celou republikou...

Srdíčko vám zaplesá až uvidíte, kam kampaň posuneme v roce 2023!
A to díky vám!

www.suchejunor.cz | www.suchyfebruar.sk 
#suchejunor #suchyfebruar


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Zajímavý projekt, rádi se znovu zapojíme :-)

Eva Vošvrdová
500 Kč

Jdeme do toho! Má to smysl.

Jana M.
200 Kč

Držim palce👍

Jana Tešová

Chci vzkázat vyléčeným alkoholikům, kteří si nesmí dát ani kapku alkoholu, že v tom nejsou sami!

Jan Řezníček
300 Kč

Za čistou hlavu a delší život.

Lenka Novotná
300 Kč

💪

otipik

Držte mi palce 👍🙂

Hurvajs Spejblu
100 Kč

Hodně štěstí

Sandra Jalandžieva
200 Kč

Všem hodně zdaru!

Gabriela Bočková
200 Kč

Díky za tenhle nápad, díky za to, co děláte! Je nenormální, jak moc je normální u nás pít. Pojďme s tím něco udělat! :))

Anna Krůtová