Středisko rané péče EDUCO Zlín, z.s.


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

EDUCO má narozeniny - oslavte je s námi a buďte v první dvacítce

EDUCO má narozeniny, my máme přání jediný...Rodina je základ státu. Taková normální rodinka. Taková moderní rodinka. Addamsova rodina. To je jen pár filmů, ve kterých rodina hraje hlavní roli. Pro nás je rodina v hlavní roli po celý rok. Raná péče podporuje a pomáhá rodinám s postiženými dětmi. Pomáhá jim najít sílu a naději na normální život.

vybíráme od 7.1.2021

Chci podpořit Educo

Po obdržení příspěvku vás budeme kontaktovat a domluvíme se na předání odměny.
5 300 Kč

přispělo

10 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Tento krásný provázkový náramek rodiny z chirurgické oceli od MISKA NÁRAMKY od nás jako poděkování získá prvních 20 dárců, kteří podpoří ranou péči ve Zlínském kraji alespoň částkou 300 Kč. Pokud se nedostanete do první dvacítky dárců, nezoufejte. 21. a každý další dárce získá slevu 20% na pořízení svého náramku rodiny. Pojďme společně najít neobjevené radosti. Označkujme se pro rodinu. Děkujeme.
Ranou péči ve Zlínském kraji poskytujeme již 17. rokem - Středisko rané péče EDUCO Zlín bylo založeno 7. ledna 2005.
Raná péče je poskytována rodinám s postiženými dětmi zdarma. Raná péče je z 60% financována z veřejných zdrojů. Pomozte nám pokrýt náklady potřebné na poskytování rané péče ve Zlínském kraji - financování rané péče pokrývá náklady na terénní konzultace v rodinách, zajištění pomůcek, odborné poradenství a organizace setkání rodin s odborníky. Dejme společně šanci hendikepovaným dětem na normální život. Děkujeme.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Moc dekujeme za uzasne sluzby :)

Nela Havlova

Krásné narozeniny 🌸

Martina Vlková
300 Kč

Moc blahopřejeme a děkujeme za všechnu pomoc, kterou jste nám poskytli. Srdečně zdravíme, Peťa a rodina Bartošová

Eveline Bartošová
500 Kč