Armáda spásy


Osvěta a poskytování informací Sociálně znevýhodněné skupiny

"U Suchánků"

Historicky 1. virtuální NEhospoda Armády spásy aneb KAŽDÉ NEVYPITÉ PIVO POMŮŽE!

CO SI DNESKA ODPUSTÍŠ? VYBÍREJ V NAŠEM MENU.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Únor je měsíc, kdy se řada lidí rozhodne dát si odstup od alkoholu, a proto Tě srdečně zveme do naší virtuální NEhospody "U Suchánků". Vyber si v našem menu, co si dneska odpustíš...
Dej si odstup od alkoholu a krom očisty těla i duše získej navíc dobrý pocit z pomoci druhým. Věnuj ušetřené peníze na pomoc lidem, kteří bojují se závislostí na alkoholu, a kterým pomáháme v našem Domě pod svahem

CO JE DŮM POD SVAHEM?
Ojedinělý projekt nabízí pomoc alkoholikům nebo gamblerům, kteří se rozhodli abstinovat. Těmto osobám služba poskytuje podporu v nalezení cesty k trvalé abstinenci a začlenění zpět do společnosti. 
Základní program trvá 18 měsíců a je rozdělen do 3 fází. Zaměstnanci pracují s uživateli za pomoci 4 pilířů (skupinová a individuální práce, pracovní terapie a volnočasové aktivity). 
Služba je určena mužům starším 18 let závislým na alkoholu nebo gamblingu, abstinujícím minimálně 14 dnů, kteří se snaží zvládnout abstinenci svépomocně nebo prostřednictvím odborných zařízení a nadále potřebují podporu, ochranu před sociálním vyloučením a pomoc směřující k sociálnímu začlenění do společnosti.  
více info zde


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Výborný projekt.

Tomás Surovka

Nejsem velky pivar, takze asi tak. Nicmene, az budu mit zase chut na pivo, vzpomenu si na vas. Budeme to brat tak, ze kdyz ja jedno realne, tak vam take jedno.

Zdenek Klucka

Díky a na zdraví!

Štěpán Kačena
1 000 Kč

Skvělý nápad, tahle NEhospoda U Suchánků, děkuji vám za jeho realizaci. Všem současným i budoucím obyvatelům Domu pod svahem pak přeji mnoho sil a úspěch na jejich cestě.

Jana Smolíková
1 000 Kč

Přeji hodně zdaru ve vašem počínání.

Libuše Herelová
500 Kč

člověk se může ocitnout ve stejné situaci lusknutím prstu...

Petr ŠINDELÁŘ
250 Kč

Drzim vam drapy, panove!

Ivca
250 Kč

Držím palce!:)

Tereza Vlčková
50 Kč

Hodně síly!

Edvina
1 600 Kč

Projekt Dům pod svahem je skvělý, přeji mu, aby pomohl co nejvíce lidem!

Jana B
600 Kč