Život na Louce, z.s


Zvířata Životní prostředí

Finance na provoz azylu

Pomozte nám finančně zajistit naše zachráněná zvířátka. Navíc díky pravidelnému zasílání Vašich peněz, můžeme taky dalším zvířátkům nabídnout domov na naší Louce. Finance putují na provoz azylu, jako je například krmivo, veterina, zabezpečení a úprava jejich obydlí.

vybíráme od 25.12.2020

Finance na provoz azylu a zabezpečení zvířátek

I když materiální či fyzická pomoc se nám hodí, další důležitou součástí je pomoc finanční. Tato pomoc je pro naše zvířátka a projekt právě teď nejdůležitější, už jen kvůli tomu abychom je mohli zabezpečit jak zdravotně tak i zajistit jejich základní potřeby. Vaše finance jsou nedílnou součástí projektu, a právě díky Vám můžeme zachraňovat životy, které byly předurčeny k lidské spotřebě nebo životu za vysokými betonovými zdmi. Každá volná bytost na Louce může tady žít taky díky Vám. Děkujeme že pomáháte
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naše Louka poskytuje už domov více než 70 zvířatům všeho druhu, většina je zachráněná z velkochovu, či přímo před zbytečnou smrtí. Na Louce se však všem zvířatům dostalo důstojný, láskyplný a maximálně svobodný život.

Každé zvíře u nás na Louce je posel svého druhu, který může změnit životy spousty lidí a tím do budoucna miliardám zvířat. Všechny tyto bytosti jsou součástí projektu Život na Louce.

Zajímá Vás vznik projektu?  A že jsme to měli fakt hustý! 2 lidé, jexydna Louka, žádný peníze, a přece se to stalo! Sen o pomoci zvířatům a lidem se stal skutečností. Mrkněte na naše webovky www.zivotnalouce.org dozvíte se co udělá pevná vůle a víra :-)

Svobodné kozí miminko

Zvládli jsme to! Louka je plná zvířat, lidí. Pracujeme každý den na tom aby místo rostlo, zvířata byla v bezpečí, my jim poskytli co potřebují, starali se o jejich zdraví. Tohle všechno ale stojí peníze. Provoz azylu a projektu Život na Louce, spolkne měsíčně desítky tisíc.

Co se myslí provozem? 

Nejhlavnější jsou zvířata, tady se platí hlavně za:
Krmivo, vitamíny, léky + veterina.

Dále jsou to tyto věci: Benzín do aut či do strojů, internet, který potřebujeme k práci, finance k udržování funkčních aut, nářadí k práci, materiál ke stavění všeho potřebného, jídlo pro dobrovolníky žijící, pracující na Louce a to zcela zadarmo. Jídlo pro brigádníky a další drobnosti, které se časem a životem na Louce objevují aby se na Louce dalo žít.
Toto jsou základní potřeby k provozu azylu a celkově celého projektu.

Je toho ale mnohem více, další finance vždy rozdělujeme podle práce, která se bude dělat, to znamená materiál k ní a vše k co k tomu patří aby se práce vykonala.

Nám práce na Louce zabírá 100% našeho času, volný čas strávíme většinou na nějaké brigádě, abychom si mohli poplatit co potřebujeme, měli na jídlo a například aspoň na cestu za našimi rodinami a kamarády či na naše koníčky. Lidé z Louky opravdu nepotřebují mnoho.
Lyra, telátko zachráněné z velkochovu

Provoz projektu stojí čas a peníze, všichni tohle děláme poprvé, dle intuice a pocitů. Z mnoha přešlapů jsme se poučili a už víme co kdy dělat či nikoliv. Život na Louce vedeme s těmi nejlepšími úmysly, jsme otevření všem a všemu a snažíme se projekt vést s otevřeným srdcem.


A proč tohle děláme ? I když nám projekt zabírá veškerý náš čas, vzdali jsme se všeho z předchozích životů, děláme to protože chceme změnu! Chceme ji pro zvířata a lidi. Snažíme růst jak my, tak otvírat a měnit lidi, které Louka a náš projekt přitahuje.

6 zcela odlišných lidí se sešlo na jedný Louce, učí se společně žít, růst a hlavně komunikovat. Každý sice má trochu odlišné sny, ale ten jeden přece jen máme společný, chceme svět soucitný a to pro všechny. Louka je od toho aby se tu lidé realizovali a spojili se, Louka je otevřena každému. Chceme pomáhat růst a spojovat se a tím se stávat silnějšími vědomími lidmi :-)

Louku tvoříme pro všechny, nejen pro zvířata nebo nás.
Slepičky, kačenky zachráněné z velkochovu, husy a kozy zachráněné před smrtí

Louce se dá pomoci mnoha způsoby, ale zatím je nejdůležitější ten finanční. Každý kdo poskytne finance Louce, se stává tvořitelem projektu. My Vaši peníze proměníme v něco úžasného, novodobého, co tu ještě není. Vy můžete na Louku jezdit nebo pozorovat její život na sociálních sítích. Každý kdo nám pošle peníze je součástí projektu, aniž byste museli měnit svoje životy jako my, můžete být součástí něčeho velkého

Každý dá projektu to co má a chce dát, my ji dali naše životy, ruce, hlavy a vy ji můžete poskytnou svoje peníze, kterých si neskutečně vážíme. Úžasná kombinace :-)

Pro provoz jsou nejdůležitější trvalé příkazy, jsou to naše jistoty, dělá nás to klidnými že můžeme v projektu pokračovat a hlavně se postarat o všechna zvířata. A v jaký hodnotě posílat příspěvky?
Kačenky zachráněné z velkochovu

Tady se počítá každý koruna, máme lidí co přispívají 10 Kč za měsíc, a máme lidí kteří nám posílají 1000 Kč. Vážíme si těchto peněz ať jsou v jakékoliv hodnotě. Možná se Vám zdá 10 korun zbytečných, jenže když nám pošle 10 Kč 50 lidí, nebo 100 nebo snad 1000Kč, víte kolik je to peněz? 10 Kč je v dnešní době nic, a nám to neskutečně pomůže! Kdyby každý náš sledující na instagramu poslal 10 kč měsíčně, tak by se nám na účtě objevilo skoro 60 000 :-) Neuvěřitelná síla jednoty co říkáte ? 

Za Vaše finance vytvořímě místo, které vy jednou budete moci navštěvovat, které vám poskytne nadhled a bezpěčí a kdo ví, třeba jednou i domov :-)

Tak co? Na kolik si trvalý příkaz nastaváte VY?

Prasátko, již nechtěný mazlíček mnoha majitelů, až na Louce našel svého člověka a domov

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Hodně štěstíčka <3

Gabriela Kubíková
200 Kč

Malá částka od studenta, který věří, že i odpuštění 2 kafíček částečně pomůže na budování Louky. Hodně štěstí ♥

Kateřina Tučková
70 Kč

Hodně štěstí a zdraví ve vaší práci pro zvířátka ❤️

Zdeňka Červinková
200 Kč

Držím pěsti ❤️

Dominik Červinka
200 Kč

Snáď vám moja čiastka pomôže o krok ďalej. Posielam lásku a prajem všetko dobre.

Samuel Kóňa
1 300 Kč

Děkuju za to, co děláte <3

Sára Rejchrtová
200 Kč

Hodně štěstí v Novym roce. Jste supr.

Václav Kopáček
1 000 Kč

Z celého srdce vám děkuji za to co děláte. 💛

Michaela Komárková
300 Kč

Držíme vám palce! Jste sympatičtí, líbí se nám, co děláte :). Díky!

Pavla

Děkuji za každý zachráněný život :-)

Martina Hořáková
300 Kč