Kraj Jinotaj z.s.


Životní prostředí Zvířata

Podpora projektu - provoz azylu

Pomozte nám pomáhat. Finančně podpoříte pomoc zvířatům jakéhokoliv druhu, neděláme rozdíly. Soucit mění svět, tak pojďte s námi do světa soucitu, tam kde když každý trošku pomůže, stane se něco krásného, někomu tím třeba zachráníte život, nebo ho dostanete do nového domova. Společně zlepšujeme a měníme životy zvířat. Přidejte se k nám a finančně podpořte naši cestu.

vybíráme od 25.12.2020

Finance na provoz azylu a zabezpečení zvířátek

Finanční pomoc je pro naše zvířátka a projekt právě teď nejdůležitější, už jen kvůli tomu abychom je mohli zabezpečit jak zdravotně tak i zajistit jejich základní potřeby. Vaše finance jsou nedílnou součástí projektu, a právě díky Vám můžeme zachraňovat životy, které byly předurčeny k lidské spotřebě nebo životu za vysokými betonovými zdmi. Každá bytost, o kterou se spolek stará, je díky Vám svobodná. Děkujeme!
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Účel vzniku naší organizace je POMÁHAT ZVÍŘATŮM 😊 v jakékoliv formě. I když zatím nemáme vlastní místo, po kterém moc toužíme, místo, kde budeme žít v souladu se zvířaty – tak nám to nezabraňuje pomáhat. 

Zvířatům a pomoci jim a lidem, kteří se o ně starají jsme zasvětili život. 

Aktuálně máme v provozu náš azyl se zachráněnými zvířaty, kde zároveň poskytujeme dočasnou péči zvířatům všeho druhu. 

Pomáháme nechtěným koťatům z ulice, odchytáváme je – poskytujeme péči, a hledáme jim domovy. Zároveň taky odchytáváme divoké dospělé kočky, a necháváme je kastrovat. Snažíme se o osvětu v problematice kastrace a množení koček. 

Pomáháme v útulku jako dobrovolníci, s více než 300 psy, kozama, prasátky, a dalšími zvířaty.

Pomáháme dostávat nechtěná zvířata k novým majitelům, cestujeme neustále prakticky po celé ČR. Tím zajišťujme bezpečný převoz zvířat do domovů, a zvyšujeme šance na adopce zvířat.
Zachráněný pejsek v útulku z Koreje, z Farmy na Psí maso

Zachráněná fenečka v útulku z Rumunka z KILL útulku

Náš projekt se zabývá záchranou a pomoci zvířatům v jakékoliv formě. Za poslední 4 roky jsme již pomohli stovkám zvířat, zachránili jsme je před smrtí, týráním a poskytli domov, nebo jsme jim domov našli jinde. Také jsme jich desítky převezli ke svým novým majitelům z jiných organizací, se kterými se snažíme spolupracovat a pomáhat si navzájem.

Desítky koček jsme vytáhli z ulice a našli domov, další desítky jsme vykastrovali a poskytli zdravotní péči pro jejich kvalitnější a lepší život.

Mezi zvířaty neděláme rozdíly.


Zachráněné kačátko People


Svobodné kozí miminko DIO

Pomáhat zvířatům ale stojí dost peněz...
Co se myslí provozem? 

Nejhlavnější jsou zvířata, tady se platí hlavně za:
Krmivo - vitamíny, léky + veterina, kastrace koček.

Dále jsou to tyto věci
Benzín do aut, kterým převážíme zvířata po republice do domovů, na veterinu, apod.
Internet, který potřebujeme k práci, opravy aut apod.
Toto jsou základní potřeby k provozu azylu a celkově celého projektu.

Provoz projektu stojí čas a peníze, všichni tohle děláme bez nároku na finanční odměnu.
Zažili jsme mnoho přešlapů a snad se i poučili :-) Přizpůsobujeme se situaci a tak vlastně i životu, vše kolem se mění ale náš cíl je jasný a zůstává - Pomáhat. Kraj Jinotaj vedeme s těmi nejlepšími úmysly, jsme otevření všem a všemu a snažíme se projekt vést s otevřeným srdcem.

A proč tohle děláme ? I když nám projekt zabírá veškerý náš čas, vzdali jsme se všeho z předchozích životů, děláme to protože chceme změnu! Chceme ji pro zvířata a lidi. Vnést zase Soucit do lidských srdcí a tím poskytnou větší naději na lepší Život zvířat, tohle je naše cesta.

...Protože SOUCIT MĚNÍ SVĚT.

Zachránění králička Bonnie.

Pro provoz jsou nejdůležitější trvalé příkazy, jsou to naše jistoty, dělá nás to klidnými že můžeme v projektu pokračovat a hlavně se postarat o všechna zvířata. A v jaký hodnotě posílat příspěvky?
Zachráněná partička koz na vycházce v lese

Tady se počítá každý koruna, máme lidí co přispívají 10 Kč za měsíc, a máme lidí kteří nám posílají 1000 Kč. Vážíme si těchto peněz ať jsou v jakékoliv hodnotě. Možná se Vám zdá 10 korun zbytečných, jenže když nám pošle 10 Kč 50 lidí, nebo 100 nebo snad 1000Kč, víte kolik je to peněz? 10 Kč je v dnešní době nic, a nám to neskutečně pomůže! Kdyby každý náš sledující na instagramu poslal 10 kč měsíčně, tak by se nám na účtě objevilo skoro 60 000 :-) Neuvěřitelná síla jednoty co říkáte ? 

Tak co? Na kolik si trvalý příkaz nastaváte VY?

Prasátko, již nechtěný mazlíček mnoha majitelů, až s námi naše svého člověka a domov

Děkujeme Všem za velikou podporu, kterou našemu spolku dopřáváte.

Aktuálně stále hledáme pozemek pro vytvoření Soucitného místa, k životu zvířat i lidí. Prosím pomozte nám najít náš domov, kde budeme moci poskytnout svobodný a bezpečný domov stovkám zvířat. Místo kde se každý člověk bude cítit jako doma.

Děkujeme že jste s námi, a že nám pomůžete najít pro nás a pro zvířata nový domov.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Nech sa darí :)

Patrik Kucharovic
100 Kč

Na seno. Dekujeme. <3

Chalupa Cahovka
1 000 Kč

Ďakujem🙏, že môžem pravidelne prispieť a podporiť to, čo má zmysel a ľudí, ktorí majú v sebe človečinu a veľké srdce❤️...želám Vám, Tomáško&Kateřinko, aby sa Vám plnili všetky sny a všetka dobrá energia, ktorú rozdávate sa Vám vrátila niekoľkonásobne🌻...ale však Vy viete, že už sa Vám vracia...opatrujte sa🍀

Andrea Kyškynová

Ať se daří. Ivo

Ivo Cabrnoch
300 Kč

Jste boží, moje krev, rád podpořím a rád se s rodinkou přijedeme podívat a u toho i ruku k dílu přiložit. Díky za lidi jako vy.

Petr Jurkucz
300 Kč

Umět řít s minimem a žít v souladu se zvířaty je důležité, složité, ale také krásné. Držím palce ať se vám daří.

Věra Fialová
1 500 Kč

Hodně sil a nadšení v našem společném růstu!
Děkuji za vás ❤️

Šárka Branwen
1 000 Kč

Nechť se Vám daří stále lépe !*
Vonešovi , Ševětín

Filip Voneš

Dúfam že aj tento malý dar pomôže :)

Someone
200 Kč

Aspoň pár kaček na louku.

Pejťa
50 Kč