Život na Louce, z.s


Zvířata Životní prostředí

Finance na provoz azylu

Pomozte nám finančně zajistit naše zachráněná zvířátka. Díky pravidelnému zasílaní peněz, tzv. trvalákům můžeme tyto zvířata zabezpečit do konce jejich životů.

vybíráme od 25.12.2020

Finance na provoz azylu a zabezpečení zvířátek

Finanční pomoc je pro naše zvířátka a projekt právě teď nejdůležitější, už jen kvůli tomu abychom je mohli zabezpečit jak zdravotně tak i zajistit jejich základní potřeby. Vaše finance jsou nedílnou součástí projektu, a právě díky Vám můžeme zachraňovat životy, které byly předurčeny k lidské spotřebě nebo životu za vysokými betonovými zdmi. Každá bytost, o kterou se spolek stará, je díky Vám svobodná. Děkujeme!
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Náš projekt poskytuje už domov okolo 100 zvířatům všeho druhu, většina je zachráněná z velkochovu, či přímo před zbytečnou smrtí. U nás se jim však dostalo důstojný, láskyplný a maximálně svobodný život.

Každé zvíře, které jsme vzali pod svá křídla je posel svého druhu, který může změnit životy spousty lidí a tím do budoucna miliardám zvířat. Všechny tyto bytosti jsou součástí projektu Život na Louce.


Svobodné kozí miminko

Zvládli jsme to! Nyní se staráme o 100 zvířat, díky Vám!

Co se myslí provozem? 

Nejhlavnější jsou zvířata, tady se platí hlavně za:
Krmivo, vitamíny, léky + veterina.

Dále jsou to tyto věci: Benzín do aut či do strojů, internet, který potřebujeme k práci.
Toto jsou základní potřeby k provozu azylu a celkově celého projektu.

Lyra, telátko zachráněné z velkochovu

Provoz projektu stojí čas a peníze, všichni tohle děláme poprvé, dle intuice a pocitů. Z mnoha přešlapů jsme se poučili a už víme co kdy dělat či nikoliv. Život na Louce vedeme s těmi nejlepšími úmysly, jsme otevření všem a všemu a snažíme se projekt vést s otevřeným srdcem.

A proč tohle děláme ? I když nám projekt zabírá veškerý náš čas, vzdali jsme se všeho z předchozích životů, děláme to protože chceme změnu! Chceme ji pro zvířata a lidi. Snažíme růst jak my, tak otvírat a měnit lidi, které Louka a náš projekt přitahuje.

Slepičky, kačenky zachráněné z velkochovu, husy a kozy zachráněné před smrtí

Pro provoz jsou nejdůležitější trvalé příkazy, jsou to naše jistoty, dělá nás to klidnými že můžeme v projektu pokračovat a hlavně se postarat o všechna zvířata. A v jaký hodnotě posílat příspěvky?
Kačenky zachráněné z velkochovu

Tady se počítá každý koruna, máme lidí co přispívají 10 Kč za měsíc, a máme lidí kteří nám posílají 1000 Kč. Vážíme si těchto peněz ať jsou v jakékoliv hodnotě. Možná se Vám zdá 10 korun zbytečných, jenže když nám pošle 10 Kč 50 lidí, nebo 100 nebo snad 1000Kč, víte kolik je to peněz? 10 Kč je v dnešní době nic, a nám to neskutečně pomůže! Kdyby každý náš sledující na instagramu poslal 10 kč měsíčně, tak by se nám na účtě objevilo skoro 60 000 :-) Neuvěřitelná síla jednoty co říkáte ? 

Za Vaše finance vytvořímě místo, které vy jednou budete moci navštěvovat, které vám poskytne nadhled a bezpěčí a kdo ví, třeba jednou i domov :-)

Tak co? Na kolik si trvalý příkaz nastaváte VY?

Prasátko, již nechtěný mazlíček mnoha majitelů, až na Louce našel svého člověka a domov

Děkujeme Všem za velikou podporu, kterou našemu spolku dopřáváte.

Po čase a po neshodách v komunitě, která se o zvířata starala, jsme my kolektiv přátel spolku a jeden ze zakladatelů dospěli k názoru, že je třeba poskytnout zvířatům lepší prostor pro jejich Život, a najít pro nás a pro ně opravdový domov.

Nyní spolek hledá prostory pro další fungování azylu a hlavně pro život s nimi.
Zvířata jsou stále na původním pozemku, zabezpečená, obstarávaná  - a to díky Vám!

Děkujeme že jste s námi, a že nám pomůžete najít pro nás a pro zvířata nový domov.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Ďakujem🙏, že môžem pravidelne prispieť a podporiť to, čo má zmysel a ľudí, ktorí majú v sebe človečinu a veľké srdce❤️...želám Vám, Tomáško&Kateřinko, aby sa Vám plnili všetky sny a všetka dobrá energia, ktorú rozdávate sa Vám vrátila niekoľkonásobne🌻...ale však Vy viete, že už sa Vám vracia...opatrujte sa🍀

Andrea Kyškynová

Ať se daří. Ivo

Ivo Cabrnoch
300 Kč

Jste boží, moje krev, rád podpořím a rád se s rodinkou přijedeme podívat a u toho i ruku k dílu přiložit. Díky za lidi jako vy.

Petr Jurkucz
300 Kč

Umět řít s minimem a žít v souladu se zvířaty je důležité, složité, ale také krásné. Držím palce ať se vám daří.

Věra Fialová
1 500 Kč

Hodně sil a nadšení v našem společném růstu!
Děkuji za vás ❤️

Šárka Branwen
1 000 Kč

Nechť se Vám daří stále lépe !*
Vonešovi , Ševětín

Filip Voneš

Dúfam že aj tento malý dar pomôže :)

Someone
200 Kč

Aspoň pár kaček na louku.

Pejťa
50 Kč

Děkuju, že děláte svět hezčím místem 🌿🙏🏼💛
Jste lásky

Ivana Sanresii Pluharova
200 Kč

krásný podzimní dny přeje mladý Honzík Malínský

MusjaxeYt .
150 Kč