Brandýský Matýsek z.s.


Děti, mládež, rodina

Podpořme společně rodiny s dětmi v Brandýse nad Labem a okolí

Jsme tu už 25 let, abychom podporovali rodiny s malými dětmi. Vítáme u nás těhotné maminky a rodiny s dětmi do cca 10ti let tím, že poskytujeme volnočasové aktivity jako hernu, kroužky a akce, odborné poradenství a přednášky, vzdělávací kurzy po mateřskou školu, dětské skupiny, klubíky a mikrojesle, družinu a doprovody pro děti prvních stupňů základních škol. Snažíme se rodinám s dětmi usnadnit každodenní život tím, že tu pro ně jsme a mají místo, kde se mohou socializovat, navazovat přátelství, mají možnost najít radu, kterou potřebují. Mnoho z nich nás podporuje tím, že naše služby využívá, ale v současné době oceníme finanční pomoc široké veřejnosti, protože chceme zachovat širokou škálu služeb, na kterou jste zvyklí. I přestože musíme mít v současné chvíli většinu aktivit zavřených, jedeme dál a pomáháme. Nabízíme poradenství, zapojujeme se do dobrovolnické pomoci seniorům, pořádáme venkovní akce pro jednotlivé rodiny i online kurzy pro děti a dospělé. Naše mateřská škola, dětské skupiny, dětské kluby a mikrojesle jedou bez omezení. Na léto plánujeme příměstské tábory a pobytový tábor. Prosíme, přispějme společně na zachování široké škály služeb pro rodiny s dětmi v našem městě a jeho okolí.

vybíráme od 10.12.2020
4 734 Kč

přispěli

4 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Rozumíme dětem, rodinám a jejich potřebám. Rádi děláme věci, které nám dávají smysl. Společně s vámi vytváříme podmínky pro spokojené rodiny a respektujeme jejich hodnoty.
Všechny služby, které nabízíme, jsou prověřeny námi samotnými. Víme, že každý rodič se potřebuje spolehnout, že jeho dítě doprovodíme bezpečně na správný kroužek a že se o něj profesionálně postaráme. Naši zaměstnanci se průběžně vzdělávají a mají potřebnou kvalifikaci ve svém oboru. Nasloucháme potřebám rodin a dokážeme rychle přicházet se službami nebo řešeními, které potřebují.

Nasloucháme jak lidem, kteří tvoří Brandýský Matýsek, tak nově příchozím a nabízíme jim možnost seberealizace. Je nám vlastní proaktivita, vytrvalost a zůstáváme nezávislí. To vše mohlo vzniknout a funguje díky spolupráci všech členů spolku, rodičů, dětí a dalších příznivců. A právě tato soudržnost je tím, co dělá Brandýský Matýsek ojedinělou organizací.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

I v této době se snažíme udržet komunitu v aktivitě například zmíněnými stezkami, které nahrazují akce s osobní přítomností více osob, a online přednáškami. 
Vaše podpora bude použita na celkový chod organizace, na práci grafičky a koordinátorky zmíněných stezek a na nové projekty. 
Děkujeme, že jste s námi! 

Založení projektu