Nadace Veronica


Regionální a komunitní rozvoj Životní prostředí

Daruj vysazení vánoční jedličky

Každé Vánoce se u nás "spotřebuje" přes milion řezaných stromků. Řekněte tomu letos ne a zároveň podpořte návrat jedle do lesů v okolí Brna. Darujte vysazení jedličky zpátky do lesa, zde máte skvělou příležitost. Cena certifikátu je 249 Kč.

vybíráme od 17.11.2020
61 138 Kč

přispělo

345 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Daruj certifikát k zasazení jedličky!
Projekt živých vánočních stromků má v Brně už více než dvacetiletou tradici. Koordinuje jej organizace Rezekvítek a jedličky pochází od Lesů města Brna. Většina stromků se každý rok prodá prostřednictvím dobročinných obchodů Nadace Veronica. Zde můžete přispět na vysazení jedné jedličky na jaře do lesa - dárkovým certifikátem můžete udělat radost sobě nebo jej věnovat někomu blízkému.

POSÍLÁME CERTIFIKÁTY: do druhého dne ho máte v e-mailu, při platbě v pátek a o víkendu nejbližší pracovní den. Při platbě certifikátu okamžitým převodem nebo kartou 23. prosince, pošleme certifikát e-mailem 24. 12. do 10.00. Darované jedličky budou vysazené 13. dubna 2024 na společné výsadbě.
Chcete darovat vysazení jedličky jako dárek?
Za 249 Kč darujete vysazení jedné jedličky na jaře do lesa a my Vám zašleme dárkový certifikát e-mailem. Na zaslaný certifikát si můžete sami po vytištění dopsat jméno obdarovaného, pokud jej máte jako dárek pro někoho dalšího. Po vysazení v dubnu 2024 Vám pošleme foto Vaší jedličky. Pro uhrazení příspěvku za vysazení a dárkový certifikát zvolte prosím vpravo nahoře tlačítko s nastaveno částkou "249 Kč". Při koupi více certifikátů prosím zadejte dar za každý zvlášť.

Kdy bude společná výsadba stromků?
13. dubna 2024
proběhne výsadba za asistence lesníků Lesů města Brna v lesní školce pod Babím lomem.


Proč to všechno děláme?
Smyslem projektu je vracet zpět do brněnských lesů původní druh - jedli bělokorou. V posledních letech jsme společnými silami vysadili stovky stromků a každým rokem se zájem o společnou výsadbu zvyšuje. Druhým cílem projektu je omezit plýtvání řezanými stromky. Každé Vánoce se u nás prodá přes milion řezaných stromků. Ty se po Vánocích stávají odpadem, který se obtížně likviduje. Zakoupením vánoční jedličky v květináči nebo dárkového certifikátu na vysazení jedličky s námi pomáháte tomuto plýtvání předcházet a zmírňovat jej. Děkujeme, že jste v tom s námi!Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Srdečně zdravím všechny přátele přírody. Společně přejeme přírodě co nejvíce zdraví
a všem lidem dobré vůle též! Všichni máme příležitost pomoci k záchraně naší
krásné modré planety!

Libuše Šťastná
249 Kč

Certifikát daruji jako dárek k Vánocům. Děkuji

Blanka Semeráková

Děkuji za Váš nápad a jeho realizaci. Dobrá práce.

Miroslav Janošec

2 jedličky na Palackého třídě 25, prosím.

David Hrbek
250 Kč

Krásný počin, ať se jedličce (i všem ostatním) krásně a dlouho spokojeně roste a dělají radost všem okolo! :-)

Mario Barra
249 Kč

125Kč, na Pekařské 38

Honza C.
125 Kč

.

BaLu
249 Kč

:)

Michaela Lipusová
249 Kč

těšíme se, až bude stromek zasazen :)

Michaela Lipusová
249 Kč

Přátelé budou letos neplánovaně slavit Vánoce bez rodin kvůli karanténě.
Jedlička jim udělá radost, navodí alespoň trošičku vánoční atmosféru a zároveň přispějeme na dobrou věc.

Mějte se a smějte se. 🙂

Lenka Tranová