A2, o.p.s.


Kultura, umění a historie

Kupte si POSTknihu A2

Pomozte nám s vydáním první samostatné knihy redaktorského a autorského okruhu A2 kulturního čtrnáctideníku, kterou bychom rádi oslavili 15 let naší existence. Soubor 15 exkluzivních esejů, jež spojuje předpona „post“, která úspěšně kolonizovala veškeré aspekty našich životů, reflektuje intelektuální, kulturní a společenské dění posledních let a je aktuální kritikou kulturně-politické situace, ale i bilancí působení A2 v českém mediálním prostoru. Dobře zapadne do éry, v níž se mluví o úsvitu POSTdemokracie, v níž se média nedokážou vyrovnat s nástupem POSTpravdy, výtvarné umění se potýká s POSThumanismem, a planeta akutně potřebuje POSTekologii – ekologii skutečnější, než kdy byla. Podpořit vydání knihy, jejíž obsah je už napsán a čeká pouze na vytištění, můžete finančním darem. Pokud nás takto podpoříte, my vás na oplátku obdarujeme. Za méně peněz nová kniha, za vyšší příspěvek třeba i celoroční předplatné A2. Vše ladíme tak, aby do Vánoc bylo hotovo. S dárky coby poděkováním za vaši finanční podporu si tak budete moct zpříjemnit svátky. (Pro případné další informace pište na mail rychetsky@advojka.cz nebo volejte na číslo 222 510 205.)

vybíráme od 16.11.2020
86 700 Kč
vybráno 124 % z 70 000 Kč

přispělo

183 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Kniha 300 Kč
Kniha+tričko 750 Kč (motivy Neklid a Zvíře nikdy nespí)
Kniha+předplatné 1000 Kč
Kniha+tričko+předplatné 1500 Kč
Při odběru verze s tričkem prosím do komentáře uveďte velikost. V případě objednávek do zahraničí či jiných dotazů volejte 222 510 205 .

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

🦩

Petr Dlouhy

Těším se !!

Robert Brtník
300 Kč

Díky za vaší práci!

Radek Miřácký

Stojím za A2 a Alarmem

Jaroslav Zajíček
1 000 Kč

XL

Jan Nosek Novák

kniha me nezajima, ale za tip na film/serial diky!

Samuel Zajíček
300 Kč

„Rozumný člověk se přizpůsobuje světu kolem sebe. Nerozumný se vytrvale snaží přizpůsobovat svět sobě. Proto veškerý pokrok závisí na nerozumných lidech“ G. B. Shaw aneb schvála nerozumu ;-)

Michal Macháček

Much love <3

Ondřej Zacha

Přeju hodně síly!

Drahomír Kolenčík
1 000 Kč

Kniha dojde asi poštou, triko si budu moci vybrat?

Miroslav Pešek
750 Kč