CZ / EN

Rotary Club Prague International


Senioři Humanitární pomoc

Postavme domov důchodců Niny Hustedové! Splňme její sen!

Nina byla tím nejbáječnějším člověkem na světě. Každý den konala dobro, každému naslouchala, pomáhala, každého podporovala a ve všech se snažila hledat jen to nejlepší. V tomto by jistě pokračovala dál – inspirovala by lidi kolem sebe a pomáhala by dělat ze světa lepší místo. Bohužel byla v pátek 6. listopadu připravena o život, a my tak přišli o její dobrosrdečnost a nesmírnou laskavost. Ninina rodina se proto rozhodla založit sbírku v jejím jménu s naší podporou, aby mohla pomáhat ostatním i nadále. Jejím životním snem bylo postavit domov důchodců se školkou, a my uděláme vše pro to, aby se toto její přání splnilo. K tomu ale potřebujeme vaši pomoc. Všechny příspěvky budou převedeny na nadaci s Nininým jménem, jakmile bude její rodinou založena.

vybíráme od 12.11.2020
4 091 032 Kč

přispělo

5071 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Ninina rodina by ráda splnila Nině její sen, který podle nich nejlépe vystihuje, jak skvělým člověkem byla. Když Nině a její sestře Aničce umírala v Dánsku babička, pomáhaly v tamním domově pro seniory, kde byla babička umístěna. Ninu fungování zařízení velice oslovilo a chtěla postavit domov důchodců, který by fungoval na podobném principu, i tady v Česku. Bohužel nás Nina navždy opustila, a tak si s ní rodina nemůže tenhle sen splnit. Ale její sen rodina může splnit pro ni.
Ninina rodina spolu s Nininými nejbližšími přáteli by tedy chtěla postavit právě takový rodinný domov důchodců, nesoucí jméno Niny, kde každý nalezne pochopení a lásku, kde bude neustále co dělat a kde každý najde své místo. Pokud by se zadařilo, domov by byl sdílen se školkou, aby se mohly navzájem potkávat různé generace. Tím by se splnil Ninin sen. Sen, který chce rodina šířit v co největší míře mezi co nejvíce lidí. 
Aby toto mohlo být uskutečněno, bude od vás ovšem Ninina rodina potřebovat pomoc. Budeme vám vděční, pokud je podpoříte a umožníte jim tak tuto vizi realizovat. Každý příspěvek bude cihlou k postavení snu, díky kterému bude Nina moci pomáhat ostatním, i když už není mezi námi.
Rodina Niny bude moc ráda, pokud i Vy budete součastí tohoto snu. Děkujeme.Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Krásna projektová myšlienka. Prajem Vám veľa síl a šťastia pri jej plnení!

Lea Červeňanská
1 000 Kč

Další cihla pro skvělou věc

Eva Hadravová

What a beautiful project to come from such a horrible tragedy. Much strength and support to you and your family as you work to make Nina's dream come true!

Marisa Connors

Držím pěsti ať vše vyjde podle přání Niny a moc za tenhle skvělý nápad děkuji. Hana V.

Hana Vladovová
500 Kč

Ať se podaří !!!

Dárce
500 Kč

Pevně věřím, že se to povede....pro Ninu.
MMMJ49

Dárce
4 444 Kč

Upřímnou soustrast celé rodině. Držím palce při realizaci tohoto krásného projektu.

Veronika Čermáková

Ať se dobrá věc podaří ❤️!!!

Tereza Jouzová
500 Kč

V prvé řadě prosím přijměte upřímnou soustrast. Přeji, aby se Vám Niny projekt, který by byl prospěšný pro obě generace podařil uskutečnit, byť třeba v menší míře.

Kateřina Brettová
5 000 Kč

Hezký sen, který se snad stane realitou.

Miroslav Sedláček