CZ / EN

Rotary Club Prague International


Senioři Humanitární pomoc

Postavme domov důchodců Niny Hustedové! Splňme její sen!

Nina byla tím nejbáječnějším člověkem na světě. Každý den konala dobro, každému naslouchala, pomáhala, každého podporovala a ve všech se snažila hledat jen to nejlepší. V tomto by jistě pokračovala dál – inspirovala by lidi kolem sebe a pomáhala by dělat ze světa lepší místo. Bohužel byla v pátek 6. listopadu připravena o život, a my tak přišli o její dobrosrdečnost a nesmírnou laskavost. Ninina rodina se proto rozhodla založit sbírku v jejím jménu s naší podporou, aby mohla pomáhat ostatním i nadále. Jejím životním snem bylo postavit domov důchodců se školkou, a my uděláme vše pro to, aby se toto její přání splnilo. K tomu ale potřebujeme vaši pomoc. Všechny příspěvky budou převedeny na nadaci s Nininým jménem, jakmile bude její rodinou založena.

vybíráme od 12.11.2020
4 683 194 Kč

přispělo

5341 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Ninina rodina by ráda splnila Nině její sen, který podle nich nejlépe vystihuje, jak skvělým člověkem byla. Když Nině a její sestře Aničce umírala v Dánsku babička, pomáhaly v tamním domově pro seniory, kde byla babička umístěna. Ninu fungování zařízení velice oslovilo a chtěla postavit domov důchodců, který by fungoval na podobném principu, i tady v Česku. Bohužel nás Nina navždy opustila, a tak si s ní rodina nemůže tenhle sen splnit. Ale její sen rodina může splnit pro ni.
Ninina rodina spolu s Nininými nejbližšími přáteli by tedy chtěla postavit právě takový rodinný domov důchodců, nesoucí jméno Niny, kde každý nalezne pochopení a lásku, kde bude neustále co dělat a kde každý najde své místo. Pokud by se zadařilo, domov by byl sdílen se školkou, aby se mohly navzájem potkávat různé generace. Tím by se splnil Ninin sen. Sen, který chce rodina šířit v co největší míře mezi co nejvíce lidí. 
Aby toto mohlo být uskutečněno, bude od vás ovšem Ninina rodina potřebovat pomoc. Budeme vám vděční, pokud je podpoříte a umožníte jim tak tuto vizi realizovat. Každý příspěvek bude cihlou k postavení snu, díky kterému bude Nina moci pomáhat ostatním, i když už není mezi námi.
Rodina Niny bude moc ráda, pokud i Vy budete součastí tohoto snu. Děkujeme.Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Dne 12. listopadu Rotary Club Prague International zahájil výzvu ke sbírce finančních prostředků jménem nadace, kterou založila rodina Hustedových ve jménu jejich dcery Niny Hustedové, která za tragických okolností 6. listopadu zahynula. Sbírka je určena ke splnění jejích neuskutečněných životních snů. V první den zahájení kampaně byl na stránce darujme.cz přislíben velký dar 10 mil. Kč. Osoba skládající zástavu následně potvrdila týmu darujme.cz, že zastavený dar poskytne bankovním převodem. Bohužel přislíbený dar nebyl přijat a dne 24.11.2020 byla tato částka odstraněna ze součtu dosud přijatých finančních prostředků. Netřeba dodávat, že jsme samozřejmě zklamaní, že se tento dar neuskutečnil, nicméně jsme velmi spokojeni s výsledky kampaně, které k dnešnímu dni dosáhly výše 4 mil. Kč.
Rodina Hustedů je v současné době v procesu zakládání nadačního fondu a formování koncepce projektu spolu s externími poradci a odborníky. Vývoj projektu můžete sledovat na  facebookové stránce rodiny Hustedových „Ninin sen“ prostřednictvím následujícího odkazu: https://www.facebook.com/Ninin-sen-108458591086263/

Založení projektu

S velkým zármutkem a úctou
Členové AS 2. LF UK

Akademický senát 2. LF UK
7 500 Kč

Ráda podpořím myšlenku, kterou ožije sen.

Alena Novotná
2 500 Kč

❤️

Zuzana Řepová

Drzim palce projektu a myslim na celou rodinu Hustedovych. Studentka ARCIG

Miriam
500 Kč

Držíme palce a rodině přejeme hodně sil. S modlitbou J + M

Dárce

Fandím vám a modlím se za Ninu i Jana ++

Markét

Členové Rotary klubu Praha City a Poděbrady Spa se snaží tak, jako Nina, pomáhat druhým a usilovat o lepší svět. Rádi budeme tento projekt podporovat i nadále.

Petr Váňa Rotary klub Praha City
45 000 Kč

Obdivuji Vaši nesmírnou sílu a schopnost přetvořit i to největší neštěstí v něco dobrého. Držím Vám palce!

Marie Kroutilová

Postavme domov důchodců Niny Hustedové! Splňme její sen!

Magdalena Jordáková
6 000 Kč

Hana