ANO, ANO


Děti, mládež, rodina

Vánoční sbírka pro děti bez rodičů

Je mnoho dětí, kteří nemají rodiče nebo se rodiče o ně nestarají. Žijí v dětských domovech a v pěstounských rodinách. Udělejme jim společně malou radost a splňme jejich dětský Sen.

vybíráme od 10.11.2020
62 850 Kč
vybráno 105 % z 60 000 Kč

přispělo

75 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!„Amálie“ 13 let, žije v dětském domově pátý rok. Byla odebrána se svými sourozenci za zanedbání péče. Chodí do 6. třídy. Moc ráda sportuje a začala trénovat atletiku. Přeje si oddílové běžecké oblečení. Podpora 2.300 Kč.

Jan“ 15 let, je v dětském domově třetí rok. Rodiče drogovali. Učí se elektrikáře. Rád hraje fotbal a jezdí na skateboard. Moc by si přál velkou cestovní tašku. Podpora 1.000 Kč.

“Dominika” 12 let, v dětském domově od jara. Chodí do 7. třídy. Má ráda zvířata a moc ráda se o ně stará. Její další zálibou je malování, moc ráda by chodila do výtvarného kroužku a přeje si výtvarné potřeby. Podpora 1.000 Kč.

“ Juraj“ 13 let, v dětském domově druhý rok. Chodí do 7. třídy. Moc rád sportuje, miluje skákání, přemety a zamiloval si parkour a snaží se ho učit. Moc by si přál malou sportovní kameru, kterou by si své výkony mohl natáčet. Podpora 750 Kč.

„Marika“ 9 let, žije v dětském domově pátý rok se svými 4 sourozenci. Přišla do domova ve velmi zanedbaném stavu. Ráda tancuje, hraje hry a cvičí. Moc by si přála nové sportovní boty. Podpora 800 Kč.

„Kája“ 15 let, v dětském domově 3 roky se svou sestrou za zanedbání péče a týrání ze strany otce. Kája chodí do 8. třídy, má rád zvířata a rád fotí. Kája je těžce nemocný, má za s sebou několik těžkých operací. Nemůže sportovat, chodí jen na procházky. Jeho velkou láskou se stal počítač a playstation. Moc by si přál hru Need for Speed Payback. Podpora 800 Kč.

„Katka“ 22 let, žiji v dětském domově 7 let. Studuje Právo v Olomouci. "Nejdůležitějším koníčkem je nyní škola a učení. Velice mě baví studium cizích jazyků a poznávání nových věcí vůbec. Rozbil se mi počítač a byla bych moc vděčná, kdyby mi někdo mohl pomoci." Podpora 16.000 Kč na nákup nového počítače.

„Max“ 11 let, v dětském domově dva roky. Chodí do 5. třídy. Má rád kolo a všechno okolo vody. Začal chodit do rybářského kroužku a moc by si přál obal na prut. Podpora 550 Kč.

“ Klaudie“ 11 let, žije v dětském domově od dubna. Chodí do 5. třídy. Má výtvarné nadání, moc ráda maluje a vyrábí. Moc by si přála velkou barevnou osušku. Podpora 400 Kč.

 Pavel“ 11 let, v dětském domově od února. Chodí do 5. třídy. Má rád počítače a partu kamarádů. Chodí do skauta a rád by jezdil na skautské výpravy. Přeje si vybavení ešus, čelovku, spacák a batoh. Podpora 350 Kč na nákup ešusu, 100 Kč na nákup čelovky, 1.000 Kč na nákup spacáku, 800 Kč na nákup batohu.

“ Marcela“ 15 let, žije v dětském domově druhý rok. Učí se prodavačkou. Má ráda seriály, písničky a hudbu. Moc by si přála studentské povlečení. Podpora 600 Kč.

 „Michal“ 15 let, v dětském domově od září, přišel bez oblečení. Chodí do 8. třídy. Rád sportuje, jezdí na kole a chtěl by hrát s kamarády fotbal, Moc si přeje kopačky, které nikdy neměl. Podpora 1.200 Kč.

„Barbora” 17 let, je v dětském domově třetí rok. Chodí na střední školu obor sociální činnost. Splnila bronzový program DofE. Cvičí závodně aerobik. Moc by si přála řidičák, který bude potřebovat ke svému budoucímu zaměstnání.
Podpora 12.000 Kč.

“ Emil” 7 let, žije v dětském domově čtvrtý rok. Maminka se nezvládla o něj starat. Emil se musel naučit různým základním věcem. Chodí do 2. třídy. Rád si hraje, jezdí na kole a moc rád by se naučil dávat koše. Moc by si přál basketbalový míč. Podpora 450 Kč.

“ Klaudie“ 9 let, v dětském domově třetí rok pro zanedbání péče. Chodí do 3. třídy. Ráda skáče na trampolíně, ráda tancuje, ráda si lakuje nehty a miluje zvířata. Nic jiného si nepřeje, moc by se chtěla naučit jezdit na koni a starat se o ně. Přeje si jezdeckou helmu. Podpora 1.000 Kč.

“ Oliver“ 18 let, v dětském domově 3 rok. Učí se na automechanika. Má rád sport, věnuje se závodně fotbalu, hraje krajské soutěže i za starší tým. Moc by si přál mít dres Sparty.  Podpora 2.000 Kč.

„Natálka” 5 let, v dětském domově o léta se svým bráškou, pro zanedbání péče. Chodí do školky. Ráda tancuje, maluje a hraje si. Moc ráda by měla panenku z ledového království. Podpora 500 Kč.

„Leoš“ 15 let, je v domově od léta. Učí se na automechanika. Miluje motorky. Jezdí závodně motokros, moc by si přál nový dres s ochrannými prvky. Podpora 4.000 Kč.

„Nina“ 18let, přišla do dětského domova před rokem se svým bratrem za zanedbání péče. Učí se ve 3. ročníku na vlásenkářku a kadeřnici. Ráda sportuje a poslouchá písničky. Přála by si na praxi konturovací strojek. Podpora 2.800 Kč.

Další dětské sny na: https://www.anoano.eu/

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Dorovnávám na cílovou částku :)
Pěkné Vánoce všem dětem i těm, co se o ně starají.

Radim a Šárka Fryčovi
2 000 Kč

Přeji všem dětem krásné svátky.

Katerina Kavanova
300 Kč

Doufám, že dary udělají radost. :)

Viktor Derka

foto, moc se těším :-)

Dana Hanzlíková
500 Kč

Foto

Bohumila Voříšková
500 Kč

Krásné a klidné Vánoce!

Aleš Kamarád
1 000 Kč

Krásné Vánoce:)

Petr Kop
5 000 Kč

Přispěla úžasná fotografka, která nás upozornila na tuto sbírku a věnovala svůj čas a honorář ve prospěch těch co to potřebují. Krásné vánoce a hodně lásky všem!

Jana Brejchová
1 000 Kč

Přeji, ať se částka vybere co nejdřív! Děkuji milé paní fotografce (ona ví) za upozornění na sbírku. Hezký advent všem.

Katerina Blanchard
1 000 Kč

Krásné Vánoce děti :-)

Kamila Ouředníková
300 Kč