Sociální klinika z.ú.


Zdraví AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU

Podpořte lidi v první linií – darujte jim krizovou intervenci

Lékaři, sestry, pečovatelé a další lidé v první linii jsou v současné pandemické situaci pod obrovským vytížením a stresem, denně jsou vystaveni riziku nákazy, pečují o těžce nemocné a umírající nebo se „jen“ musí velmi rychle adaptovat na nové prostředí a podmínky výkonu práce. Darujte jim krizovou intervenci, která jim pomůže projít tímto těžkým obdobím!

vybíráme od 29.10.2020

Darujte psychologickou pomoc lidem v první linii!

Váš dar ve výši 500 Kč zajistí 1 hodinu krizové intervence pro lidi v první linii. Děkujeme!
15 700 Kč
vybráno 16 % z 100 000 Kč

zbývá

67 dní

přispělo

13 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Dopady pandemie nejvíce pociťují nejen lékaři a zdravotní sestry, ale i hasiči, pečovatelé, učitelé a další, kteří se v době pandemie starají o druhé. Sami nám denně pomáhají, ale mnozí z nich se nyní ocitají v situaci, kdy sami potřebují pomoc. Tým profesionálních krizových interventů a psychoterapeutů z řad Sociální kliniky a Českého institutu biosyntézy jim nabízí speciální online terapie. 
 
Jak to probíhá?
Člověku, který zažívá náročné období, pomohou odborníci během tří online setkání zorientovat se v náročné situaci, pojmenovat akutní problémy a pokud je třeba, nasměrují ho na následnou péči. Cílem této pomoci (intervence) je, aby tito lidé překonali první a nejtěžší období a měli k dispozici někoho, s kým mohou o svých pocitech a problémech otevřeně mluvit. To vše profesionálně a při zachování maximální diskrétnosti.

 
Darujte balíček obsahující 3 online terapie v hodnotě 1500 Kč! Spolu s námi podpoříte ty, kteří pomáhají nejvíce a nyní i oni potřebují naši pomoc.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držte se. Vy i vaši klienti

Dárce
500 Kč