ŽIVOT 99 - Jihlava, z. ú.


Lidé s postižením Senioři

Zachraň seniora

Pomáháme seniorům zůstat bezpečně ve svých domovech. Službou Tísňová péče ochraňujeme životy a zdraví seniorů a pomáháme jim žít samostatný, důstojný a hlavně bezpečný život v jejich přirozeném prostředí. S pomoci tísňového tlačítka zprostředkujeme pomoc v krizových situacích jako je pád, náhlé zhoršení zdravotního stavu, pocit ohrožení či samoty. Službu poskytujeme nepřetržitě - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Roční náklady na provoz tísňové péče přesahují částku 350 000 Kč. Pomozte nám tuto částku získat. Děkujeme!

vybíráme od 29.10.2020
3 708 Kč

přispělo

13 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Každý z nás již nejspíše někdy slyšel příběh o seniorovi, který bezmocně ležel několik dní ve své domácnosti a snažil se dovolat pomoci. V této obtížné době, kdy převažuje omezení kontaktu s okolím je tento problém ještě více a více častější. Samota, bezmoc a strach jsou časté pocity seniorů. My se tomu snažíme zabránit!


Služba Tísňová péče zprostředkuje pomoc v krizové situaci, doma i venku. Může se jednat o situace uvedené výše. Stačí pouze stisknout tísňové tlačítko. Po stisknutí tlačítka dojde ke spojení s operátorem tísňové péče, který obratem zprostředkuje adekvátní pomoc. S námi už se senioři nemusí bát zůstat ve svých domovech. 


Proč potřebuje Vaší pomoc?

Tísňovou péči poskytujeme prostřednictvím zařízení - terminální stanice, která nám umožňuje komunikaci se seniorem. Cena jedné terminální stanice činí 11 960 Kč. Jsme si vědomi, že cena zařízení je pro seniory vysoká a proto jsme neváhali a zařízení včetně servisu poskytujeme zdarma. Za jeden kalendářní rok nakoupíme a nainstalujeme kolem 30 kusů terminálních stanic. Celkově se jedná zhruba o 350 000 Kč. Tyto finanční náklady hradíme za pomoci fondů, nadací a z části také z vlastních zdrojů organizace. Pořizovací a servisní poplatky jsou pro nás velkou položkou v rozpočtu. A to je důvod proč jsme se rozhodli obrátit na Vás.


Co konkrétně pořídíme? 

  • Koupě terminálních stanic
  • Opravy a servis terminálních stanic 
  • Výměna baterií tísňových tlačítek
Více informací se o nás dozvíte na stránkách: www.zivot99-jihlava.cz

Děkujeme za podporu! ♥

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

❤️

Markéta Dvořaková

Ďakujem, že pomáhate seniorom žiť bezpečne doma.

Dárce

Lukáš Mandát řekl "pomož", tak pomáhám ;)

Michal G.
124 Kč

Oujé - kámoš od Lukáše Mandáta :D

Jaroslav Vyleta
100 Kč