Jatka78


Kultura, umění a historie

Staňte se patronem. Patronem78!

V říjnu 2022 slavíme dva roky od založení klubu Patron78. Dva roky od doby, kdy na nás naši patroni dávají pozor. O koho jde? Jsou to jednotlivci s velkým srdcem, kteří nám svým pravidelným měsíčním příspěvkem pomáhají překonávat nástrahy fungování neziskové kulturní organizace. Díky nim jsme přestáli koronavirovou krizi a do budoucna můžeme plánovat další divadelní dobrodružství. Jatka78 jsou nezávislé divadlo fungující jen díky vícezdrojovému financování.

vybíráme od 22.10.2020

Chcete se stát Patronem78?

Klik na to!
1 315 596 Kč

přispělo

449 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Otevřeli jsme v roce 2015 za přispění budoucích diváků prostřednictvím jedné z nejúspěšnějších crowdfundingových kampaní v ČR. A byli jste to opět vy, naši diváci, kteří jste se při prvním zavření během pandemie covidu-19 ptali, jak nás můžete podpořit. Nákupem dárkových poukazů a vstupenek jste nám pomohli lockdown a tříměsíční výpadek příjmů zvládnout.

Na podzim se ale situace opakovala. Vytvořili jsme proto klub Patron78 a chceme ho nadále rozvíjet. V době, kdy nám vypadly příjmy ze vstupného, v době pandemie covidu-19, jsme příspěvky využili pro udržení samotné existence divadla. Nyní chceme veškerou podporu investovat do budoucnosti, rozvoje, vybavení a hlavně programu.

Jaká je naše mise? Chceme být velké divadlo tvořící a přivážející ze zahraničí tu nejvyšší uměleckou kvalitu. Jsme prostor pro nový cirkus, tanec a fyzické divadlo. Jsme domovem Cirku La Putyka, DEKKADANCERS a Heaven's Gate. Zaměřujeme se na rozvoj spoluprací umělců a subjektů, kteří by se normálně na jednom jevišti nepotkali. A provozujeme letní scénu šapitó Azyl78.

Nejsme příspěvkovou organizací a naše zdroje z veřejných financí jsou ve srovnání s jinými velkými divadly minimální. Zároveň nechceme být komerčním divadlem sázejícím na lehké odpočinkové žánry. Vyvážit to vše někdy není jednoduché. Pomozte nám s tím a staňte se našimi patrony. Pro budoucnost Jatek78, pro všechny nápady, vize a sny. Zkrátka proto, abychom to spolu nakopávali den za dnem!

JAK TO FUNGUJE?

Příspěvky se pohybují mezi 78 a 780 Kč měsíčně. Můžete zadat i jinou libovolnou částku podle svých možností, a to na jakkoli dlouhou dobu. Nebo nás můžete podpořit jednorázově. Dar si můžete nechat odepsat z daní.

Do e-mailové schránky členům klubu posíláme pár radostí. Nabídneme vám třeba lepší místa v hledišti, přednostní nákup vstupenek na rychle prodávaná představení nebo přístup na zkoušku a pohled do zákulisí s informacemi o tom, na co jsme vaše příspěvky použili.

Věříme, že živé divadlo k sobě táhne stejně smýšlející diváky. A tak Jatka78 žijí i díky vám. Víme, že zvládneme cokoliv, když nám kryjete záda! 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držte se❤️

Kosha

Držte se, už se na vás moc zase na živo těším!

Zuzana Vojáčková
78 Kč

Jste obdivuhodní,nebrečíte a konáte.Nemohu poslat z důchodu moc ale když nás bude víc...

Jaroslava Orosová
78 Kč

Držte se !!!, ale hlavně ne za hlavu

Monika Moniková
78 Kč

Moc ráda přispěju alespoň 2 kávičkami a dortíky za měsíc a těším se na parťáctví ;-)

Lenka Gýnová
178 Kč

Drzime palce!

Jakub Burda
278 Kč

Vydržte, prosím. Těšíme se na vás.

Veronika Janečková

Dekuji Vam za spoustu skvelych zazitku.

Ondrej Kasik
78 Kč

Jste báječní, rádi k Vám chodíme! Těšíme se na živé představení. Lucie

Lucie Kalašová

Žiju sice se svou belgickou rodinou mimo ČR, ale až do minulého roku jsme za vámi zašli kdykoli to bylo možné a moc moc vám fandíme a od začátku sledujeme. Moc se mi líbí, jak se ke složité situaci stavíte a hledáte originální řešení. Držte se, opatrujte se a snad brzy zase nashlednou. S láskou Tereza a Bart

Tereza a Bart