Jatka78


Kultura, umění a historie

Staňte se patronem. Patronem78!

V říjnu 2022 slavíme dva roky od založení klubu Patron78. Dva roky od doby, kdy na nás naši patroni dávají pozor. O koho jde? Jsou to jednotlivci s velkým srdcem, kteří nám svým pravidelným měsíčním příspěvkem pomáhají překonávat nástrahy fungování neziskové kulturní organizace. Díky nim jsme přestáli koronavirovou krizi a do budoucna můžeme plánovat další divadelní dobrodružství. Jatka78 jsou nezávislé divadlo fungující jen díky vícezdrojovému financování.

vybíráme od 22.10.2020

Chcete se stát Patronem78?

Klik na to!
1 149 721 Kč

přispělo

444 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Otevřeli jsme v roce 2015 za přispění budoucích diváků prostřednictvím jedné z nejúspěšnějších crowdfundingových kampaní v ČR. A byli jste to opět vy, naši diváci, kteří jste se při prvním zavření během pandemie covidu-19 ptali, jak nás můžete podpořit. Nákupem dárkových poukazů a vstupenek jste nám pomohli lockdown a tříměsíční výpadek příjmů zvládnout.

Na podzim se ale situace opakovala. Vytvořili jsme proto klub Patron78 a chceme ho nadále rozvíjet. V době, kdy nám vypadly příjmy ze vstupného, v době pandemie covidu-19, jsme příspěvky využili pro udržení samotné existence divadla. Nyní chceme veškerou podporu investovat do budoucnosti, rozvoje, vybavení a hlavně programu.

Jaká je naše mise? Chceme být velké divadlo tvořící a přivážející ze zahraničí tu nejvyšší uměleckou kvalitu. Jsme prostor pro nový cirkus, tanec a fyzické divadlo. Jsme domovem Cirku La Putyka, DEKKADANCERS a Heaven's Gate. Zaměřujeme se na rozvoj spoluprací umělců a subjektů, kteří by se normálně na jednom jevišti nepotkali. A provozujeme letní scénu šapitó Azyl78.

Nejsme příspěvkovou organizací a naše zdroje z veřejných financí jsou ve srovnání s jinými velkými divadly minimální. Zároveň nechceme být komerčním divadlem sázejícím na lehké odpočinkové žánry. Vyvážit to vše někdy není jednoduché. Pomozte nám s tím a staňte se našimi patrony. Pro budoucnost Jatek78, pro všechny nápady, vize a sny. Zkrátka proto, abychom to spolu nakopávali den za dnem!

JAK TO FUNGUJE?

Příspěvky se pohybují mezi 78 a 780 Kč měsíčně. Můžete zadat i jinou libovolnou částku podle svých možností, a to na jakkoli dlouhou dobu. Nebo nás můžete podpořit jednorázově. Dar si můžete nechat odepsat z daní.

Do e-mailové schránky členům klubu posíláme pár radostí. Nabídneme vám třeba lepší místa v hledišti, přednostní nákup vstupenek na rychle prodávaná představení nebo přístup na zkoušku a pohled do zákulisí s informacemi o tom, na co jsme vaše příspěvky použili.

Věříme, že živé divadlo k sobě táhne stejně smýšlející diváky. A tak Jatka78 žijí i díky vám. Víme, že zvládneme cokoliv, když nám kryjete záda! 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držte se !!!!!!!!!!!!

Zuzana Keltnerova
78 Kč

Jste skvělí, vydržte!!!

Dárce

Fandim vam a doufam, ze se k vam nekdy dostanu na vystoupeni!

Kateřina Havelková
78 Kč

Bavíte mě moc, od samého vzniku Jatek, a rád bych, aby to tak ještě nejakou chvíli vydrželo. Tak se držte!!

David Beneš

Podpořte taky Jatka78!

Jan Patera

Moc Vás zdravím..držte se!!! 🤗 Přispívá jen troškou do mlýna, ale doufám, že ze i z ní bude radost.. Mějte se krásně ♥️

Jana Halbichová

Jste skvělí, držte se! :-)

Monika Kodejšová
278 Kč

Drzim nám všem palce

Luboš Machoń
78 Kč

Díky za vše, co děláte, vymýšlíte, nevzdáváte. Jste srdcaři!

Libuše Pražáková
111 Kč

Držte se❤️

Kosha