Jatka78


Kultura, umění a historie

Staňte se patronem. Patronem78!

Divadlo Jatka78 vzniklo v roce 2014 díky pomoci našich budoucích diváků. Bez nich bychom nebyli. A jsou to právě naši diváci, kteří se nás hned při prvním zavření divadla začali ptát, jak by nám mohli pomoci. Rozhodli jsme se tak utvořit klub Patronů Jatek78, kteří by chtěli tu leckdy těžkou divadelní káru táhnout s námi. Nejde jen o podporu, jde o partnerství!

vybíráme od 22.10.2020

Divadlo Jatka78 vyhlašuje konkurz na parťáky!

Chcete tu divadelní káru plnou zábavy, ale i starostí, táhnout s námi? Nejde jen o podporu, ale především o partnerství. Tak co, plácneme si?
661 604 Kč

přispělo

419 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Divadlo pomáhá udržovat zdravou sociální společnost. Divadlo otevírá témata k diskusi. Divadla jsou obvykle mezi prvními, když je třeba se kriticky vyjádřit k politické situaci. Divadlo umí upozornit na to, když nám někdo začíná ubírat svobodný prostor. Díky tomu často stojí v první linii. Divadla jsou také obvykle první, na něž se obrací hněv totalitních režimů, a jsou omezována i těmi, kteří jen nemají rádi, když jim je nastaveno zrcadlo.

V ČR je živá kultura politickou elitou zatím tlačena „jen“ do pozice volnočasových aktivit a něčeho zbytného, co se může kdykoli a na jakkoli dlouhou dobu zavřít. Snažíme se proto být na politice a s ní souvisejícím veřejným rozpočtem co nejméně závislí. Granty tvoří poměrně malou část našeho rozpočtu. Jsme takřka plně závislí na tržbách ze vstupného, tedy na našich divácích, na vás.

Již v březnu se nás mnozí z vás ptali, jak Jatkám78 během prvního zavření divadla pomoci. Odkazovali jsme vás na nákup dárkových poukazů a vstupenek na podzimní představení. I díky tomu jsme první lockdown zvládli a těšili se na premiéry v nové sezóně.

Na podzim se situace bohužel opakuje. Rozhodli jsme se nakonec utvořit klub Patronů Jatek78 – Patron78. Formou drobného pravidelného finančního příspěvku nám můžete pomoci a my vám pak nabídneme pár příjemností. Lepší místa v hledišti, přednostní nákup rychle prodaných představení, nebo přístup na zkoušku a také pravidelný pohled do zákulisí s informací, na co jsme příspěvky použili. Někdy to bude na vznik nového představení, jindy na účet za elektřinu či nové technické vybavení.

#stayintouch
#patron78
#patrimnajatka


 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Jste skvělí, vydržte!!!

Dárce

Fandim vam a doufam, ze se k vam nekdy dostanu na vystoupeni!

Kateřina Havelková
78 Kč

Bavíte mě moc, od samého vzniku Jatek, a rád bych, aby to tak ještě nejakou chvíli vydrželo. Tak se držte!!

David Beneš

Podpořte taky Jatka78!

Jan Patera

Moc Vás zdravím..držte se!!! 🤗 Přispívá jen troškou do mlýna, ale doufám, že ze i z ní bude radost.. Mějte se krásně ♥️

Jana Halbichová

Jste skvělí, držte se! :-)

Monika Kodejšová
278 Kč

Drzim nám všem palce

Luboš Machoń
78 Kč

Díky za vše, co děláte, vymýšlíte, nevzdáváte. Jste srdcaři!

Libuše Pražáková
111 Kč

Držte se❤️

Kosha

Držte se, už se na vás moc zase na živo těším!

Zuzana Vojáčková
78 Kč