A studio Rubín, o.p.s.


Kultura, umění a historie

Podpořte A studio Rubín

A studio Rubín je srdcovka. Už přes padesát let se v malostranském podzemí schází komunita lidí napříč druhy a žánry umění. Za tu dobu studio vychovalo řadu renomovaných osobností, které se sem pořád vracejí a mísí se s nastupující generací, a představilo řadu jedinečných autorských inscenací psaných speciálně pro tento intimní prostor s šedesáti pěti místy k sezení. Pokud Vám říkají něco jméno jako Eva Salzmannová, Ondřej Pavelka, sourozenci Štréblovi, ale třeba i Jan Frič, Petr Kolečko, nebo Lukáš Příkazký a inscenace jako Blonďatá bestie nebo nynější Jenom matky vědí, o čem ten život je?, jste doma! Takto malé divadlo žije pouze díky lidem, kteří mu věnují veškerou energii a volný čas. Snad možná díky tomu, že jsme skutečně jako rodina, naše divadlo vzkvétá. Samozřejmě s ročními zisky na nule a neustálými plány na vylepšení úplně všeho. Pokud byste měli chuť nás v naší čtyřiadvacetihodinové péči o naši srdcovku podpořit, budeme moc rádi. A po představení se na vás těšíme na legendárním rubínovském baru!

vybíráme od 19.10.2020

Nařízení spojená s koronavirem jsou těžká pro všechny. Pro kulturu ale mohou být likvidační. Podpořte budoucí existenci A studia Rubín!

22 423 Kč

přispělo

28 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naše kulturní srdce už přes pět desítek let bije pro českou kulturu. Hlavně tu divadelní. Tohle je ale teď, v době nouzového stavu, karantény a omezení mezilidského kontaktu, nemožné. A protože divadlo tvoří lidi, kteří se jím také živí, jsou tito lidé v dlouhodobějším horizontu šíření koronaviru existenčně ohroženi. Jsou to nejen herci bez trvalého angažmá, zcela odkázáni na počet představení v měsíci, ale i technici, produkce či provozní. Třeba taková Lucie a Dagmar, které nad texty probdí dny i noci. Bára, která telefonováním s herci stráví víc času než v sále. Johana, která zásobuje kavárnu i bar a ve volném čase pere kostýmy a připravuje rekvizity. David a Petr, kteří poctivě zvučí, svítí, točí, opravují a udržují Rubín v chodu. Pája, která se modlí, abyste na otázku „Znáte A studio Rubín?“ řekli „Ano!“ a Ondřej, který shání peníze pro chod od nevidím do nevidím. A to je jen pár jmen, která Rubínu věnují nejen svou energii, nápady a pár vrásek, ale i svůj dobrovolný čas.
Tuto sbírku jsme otevřeli pro všechny, kdo nás chtějí v těchto nelehkých časech finančně podpořit. Jejím prostřednictvím pomůžeme lidem nejen kolem divadla, ale divadlu samotnému.
A i když Rubín osiřel, nezůstal opuštěn. Zkoušíme pro vás nová představení, natáčíme podcast Fade in Rubín a další překvapení, kterým se vám chceme odvděčit za neutichající podporu. Vaše srdcovkaDárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

fandím, jsem z jiného města na opačné straně republiky, ale je čas někdy zajít, ted je hlavní aby bylo kam

Petra
500 Kč

Není to moc, ale i tak doufám, že vám to udělá radost. Až se divadla otevřou a budu v Praze, podpořím vás i návštěvou. Hodně štěstí a plno sil při udržení divadla! :)

Dárce

Rubín! LOVE! SURVIVE!

Igor Orozovič Orozovič

Rubin je srdcovka <3

Karolina Petrzelkova

Držím palce a těším se na další skvělé hry ve vašem divadle.

Adam Dvořák
1 000 Kč

A studio Rubín dobrý večer!

Dárce