Mezinárodní vězeňské společenství


Children, Youth and Family Socially Disadvantaged Groups

Angel Tree 2020

Christmas presents for kids whose mum or dad is in prison. Those kids did not do anything bad, yet they bear consequences of the crimes of their parents. Help us bring joy and happiness to the hearts of those kids when they find a present together with a letter from their parent under Christmas tree.

we started on 2020-10-08

Angel Tree 2020

Give presents to kids, give them joy!
€14,711
raised 107 % out of  €13,801

supported by

285 people
This campaign is already closed. Thank you!


When you ask kids of prisonvers what they would like the most, they say: so that mum or dad were home.

We cannot fulfill this wish, but through a present sent together with a personal letter from their parent, we deliver not only joy but also a message - mum or dad is thinking of me!

My family and I started to call each other regularly and the younger kids called me mum for the first time. (convicted mum)

I wouldn't be able to give such a present to my daughter from here and she was so happy that she was cuddling with it all the time, she sleeps with the Krteček soft toy and says that she sleeps with her dad. (convicted dad)

Thanks to you I found courage to contact my family after years and soon they will come to visit me. (convicted mum)

One Christmas present helps families to experience closeness, strengthens family ties, helps keep family together and brings hope.

In 2019 we sent out 1 292 Christmas presents! We always send new presents which cost up to 500CZK.

Let's collect money for 300 presents!

Will you help us make kids smile on Christmas Eve, which (without their doing anything bad) they cannot spend together with their parent?
Support this project even more and ask your friends to help Create campaign

Je to tady, další cíl (350 000Kč) neuvěřitelně dosáhnut! Děkujeme všem za úžasnou podporu Andělského stromu a především všech dětí, které tyto Vánoce nebudou moct být se svými rodiči!! I díky Vám všem jsme mohli v pondělí odeslat 180 balíků s 260 dárky do všech koutů České republiky. Za děti odsouzených srdečně děkujeme!

Cíl (250 000Kč) opět dosažen, wow, velice děkujeme za projevenou důvěru!! :) Neleníme, nakupujeme dárečky, balíme dárečky, odesíláme dárečky... do pondělí bychom měli expedovat cca 500 dárků. Pomůžete nám dárky nejen nakoupit, ale i odeslat? Předem moc děkujeme!!

Za poslední týden se podařilo vybrat dalších 50 000 Kč na dárky pro děti, které mají mámu nebo tátu ve vězení! Wow! Jsme dojati obětavostí všech dárců, kterým osudy těchto neviditelných obětí zločinu nejsou jedno!

Myslíte, že společně dokážeme podarovat ještě dalších 100 dětí?

Neuvěřitelné!! Je teprve měsíc před Vánoci a již se podařilo vybrat 150 000Kč na dárky pro děti odsouzených rodičů, wow, všem ochotným dárcům mockrát děkujeme!!! :)

Stále nám přicházejí další a další přihlášky od odsouzených... proto jsme se rozhodli cílovou částku navýšit na 200 000Kč. Pomůžete spolu s námi rozveselit dalších 100 dětí?

Create project

MVS, odvádíte fantastickou práci, díky!

Donor

Díky

Josef Handrlák
CZK 500

Přeji jen to nejlepší do Nového roku, který nás čeká, a co nejklidnější Vánoce :)

Henrich Řeháček

Přeji dětem velkou radost z dárků o těchto Vánocích a také radost z poznání Daru od Boha, kterým je pro nás Ježíš Kristus. To světlo (Ježíš) ve tmě svítí a tma ho nepohltila... Petr

Petr Zůna

Děkujeme Vám, že pomáháte dětem touto cestou přinést alespoň trochu radosti do jejich nelehkého života a dáváte jim možnost prožít Vánoce s pocitem, že na ně jejich rodiče myslí, přestože nemohou tyto kouzelné chvíle prožít společně s nimi. Možnost podílet se na tomto projektu finančním příspěvkem nám vykouzlila úsměv na tváři. Veselé Vánoce přejí manželé Čuperovi.

Simona Čuperová
CZK 1,000

Moc si vážím toho, co děláte. Děkuji za tento nápad a možnost zapojit se alespoň finančním přispěním.

Julie

Dobrý den ,
předem Vaši nadaci zdravíme a přejeme at se Vám nadále daří dělat dětem , které to potřebují, radost.
Prosím poslat potvrzení o převzetí daru pro naši firmu JAROMÍR HUTLA BATTERY-CENTER s.r.o. IČO 26012979 DIČ:CZ26012979 na částku 20000,- kterou Vám dnes posíláme.
Jsme s pozdravem za firmu Alena a Jaromír Hutlovi


JAROMÍR HUTLA - BATTERY-CENTER s.r.o. IČO:26012979
CZK 20,000

Děkuji televizi Noe za informace ohledně pomoci dětem bez rodičů. Přeji všem požehnané svátky Vánoční a mnoho Boží ochrany a Jeho přízně! Helena

Helena Osarenren
CZK 500

Děkuji za Vaši práci.

Martin Diviš
CZK 2,000

Díky za práci, kterou děláte. Ať Bůh žehná vám i obdarovaným.

Donor
CZK 1,000