Apropo Jičín, o.p.s.


Lidé s postižením

Podpořte 19. benefiční představení Apropa Jičín, o.p.s.

Připojte se k této výzvě. Staňte se dárci letošní vyjímečné benefice a pomozte nám zvýšit výtěžek.

vybíráme od 2.10.2020

Podpořte děti a dospělé s postižením. Mrzí nás, že nemůžeme být společně na 19. benefičním představení Apropa Jičín. Podpořte nás právě teď!

Váš dar bude připočten k výtěžku 19. benefice Apropa. Děkujeme.
68 050 Kč

přispělo

100 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
 
Podpořte děti a dospělé s postižením, včetně jejich pečujících rodin v nelehké době. Plánovali jsme 19. benefiční představení, které není možné uskutečnit. Neklesáme na mysli, nastavujeme novou alternativu.
Pozitivní mysl je pro nás důležitá, proto Vás chceme informovat o změnách. K  pořádání benefice jsme  přistupovali s respektem, avšak nadějí. Naši klienti se již o jara scházeli a vytvářeli “Příběh města Apropolis”, který se měl odehrát právě v Masarykově divadle 7. listopadu. Nyní je již zřejmé, že  to nebude možné. 
Přistupujeme k záložnímu plánu, alternativní formě benefičního  představení, kdy “Příběh města Apropolis “ ožije na filmovém plátně v dostupných dobách. Čeká nás tedy filmová práce, kde nejdůležitější  aktéři budou “herci” z Apropa. 
Podpořte hlavní myšlenku příběhu - je potřeba táhnout za jeden provaz.
To, že nemůže proběhnout tradiční představení v divadle nás velmi mrzí. Benefici vnímáme jako místo, kde se lidé setkávají, aby společně zažili hluboký pocit radosti z dávání a připojení se k dobré věci. A tento pocit sounáležitosti je potřeba v této době více než kdy jindy. Proto jsme otevřeli možnost online benefiční podpory, pro všechny, kteří chtějí s námi táhnout za jeden provaz. 
Připojte se k této výzvě. Staňte se dárci letošní vyjímečné benefice a pomozte nám zvýšit výtěžek. Peníze půjdou na úhradu terapií a aktivit, které zlepšují život lidí s postižením, ale které stát nefinancuje. 
Děkujeme. Vaše Apropo
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Zdar a sílu vašemu krásnému dílu.

Hana Zapletalová
300 Kč

Vše se v dobré obrátí,naděje je poslední co v člověku umírá!!!

Vlastimila Němcová
300 Kč

Budme zdrávi. Zdravím Evu. Chirofonetice zdar!!

Milena Kábrtová

Ať se vám daří.

Jarmila Hrabalová
1 000 Kč