CZ / EN

POHODA - společnost pro normální život lidí s postižením, z.ú.


Lidé s postižením AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU

Kavárna, co se nevzdává

Během krize v roce 2020 způsobené COVID-19 se kavárna Bílá vrána nevzdala. Všemi dostupnými prostředky bojovala o své přežití tak, aby se její zaměstnanci se zdravotním postižením měli kam vrátit. Boj pokračuje! I v roce 2021 se bez vaší pomoci neobejde. Připojte se k našemu úsilí o narovnávání šancí na trhu práce a pomozte nám udržet místo, kde lidé s postižením nachází dlouhodobé zaměstnání a šanci na lepší život. Za cenu tří kafíček v Bílé vráně (cca 150,- Kč), můžete každý měsíc darovat hodinu práce člověku s postižením. Za cenu vydatné snídaně pro dva (cca 300,- Kč) darujete hodiny hned dvě. A za cenu posezení s přáteli v příjemné prostředí Bílé vrány u sklenky vína a něčeho dobrého k tomu (cca 450,- Kč) darujete tři hodiny práce lidem s postižením. Podpořte Bílou vránu - kavárnu, co se nevzdává!

Přijďte na virtuální návštěvu do Bílé vrány

Za cenu tří kafíček v Bílé vráně (150,- Kč), darujete hodinu práce člověku s postižením. Za cenu vydatné snídaně pro dva (300,- Kč) darujete hodiny hned dvě. A za cenu posezení s přáteli v příjemné prostředí Bílé vrány u sklenky vína a něčeho dobrého k tomu (450,- Kč) darujete tři hodiny práce lidem s postižením.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Kavárna Bílá vrána je sociální podnik, který od roku 2011 poskytuje stálé a dlouhodobé zaměstnání lidem se zdravotním postižením. Celý rok 2020 naše kavárna bojovala s pandemií COVID-19. Zvládli jsme to díky skělému týmu, který za kavárnou stojí, podpoře všech našich zákazníků a v neposlední řadě i díky podpoře jednotlivců a firem, kteří na na podporu kavárny přispěli i finančními dary.

I rok 2021 začíná bojem o záchranu kavárny a především pracovních míst pro naše zaměstnance s postižením. Právě pro ně je kavárna často jedinou šancí na zaměstnání a plnohodnotný život, ke kterému možnost pracovat a vydělat si vlastní peníze určitě patří. Jejich situace je o to kritičtější, že narozdíl od lidí bez omezení, nemají možnost najít vhodnou alternativu a hrozí tak, že v případě zániku kavárny zůstanou dlouhodobě bez práce.

My děláme vše proto, aby kavárna přežila, ale bez Vaší pomoci se neobejde!

Právě Vy a právě teď tak svým darem dáváte šanci kavárně pokračovat a lidem s postižením udržet si jejich zaměstnání. 


A jak kavárna bojovala v roce 2020? Podívejte se na krátké video o našem odhodlaném boji s nepříznivou situací.


Nevzdali jsem to v roce 2020 a jsme odhodlaní nevzdat to ani v roce 2021! Protože #spolutozvladneme ❤

Vaše #kavarnacosenevzdava
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Hodně štěstí a hlavně zdraví Všem !

Paleček

Dobry den, dnes jsem obdrzel vydrazenou hru, posilam Vam penize pres darovaci formular.

Milan Zbornik
1 000 Kč