CZ / EN

Pet Heroes z.s.


Zvířata

Mimořádná sbírka na zvířata v nouzi

V posledním měsíci jsme přijali více než 30 zvířat do naší péče, výdaje šplhají nebývalou rychlostí. Očkování, odčervení, krmení, drobné výdaje za léky, kastrace, škrabadlo, čtečka čipů, záchůdky. Potřebujeme vaši pomoc.

vybíráme od 11.9.2020
33 059 Kč
vybráno 39 % z 85 000 Kč

přispělo

42 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
V posledním měsíci jsme přijali více než 30 zvířat do naší péče a našli další dočasky, které se o ně starají, náklady stoupají geometrickou řadou. Museli jsme nakoupit záchůdky, váhy, čtečku čipů, čipy, drobné vybavení, podestýlku, krmení, odčervení. Obrovské částky nám naskakují i ve zcela běžných drobných výdajích - stovka na očkování sem, tisícovka na léky tam.

Všechna zvířata, o která pečujeme, potřebují pomoc. Ocitla se v nouzi zaviněním nezodpovědných lidí. Ať už proto, že nekastrovali svou kočku nebo proto, že podpořili množírnu a potom nevěděli, co se psem dál. 

Podařilo se nám poskládat úplně nové dočasné péče a zásobit je kvalitním krmením, ujeli jsme stovky kilometrů a prožili pár bezesných nocí, zachránili jsme dalších 30 zvířecích duší v nouzi. Teď potřebujeme vaši pomoc, abychom mohli pomoct dalším zvířatům a dorovnali všechny nutné výdaje.Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Lidé a zvířata :)

Hana Červenková
500 Kč

Díky za vaši práci

Dárce
1 500 Kč

❤️

Lucie Burkovičová
100 Kč

Pozdravujeme čtyřnohé kamarády 😍 Míša a Vojta

Michaela Lemfeldová
200 Kč

ráda jsem přispěla zvířátka si to zaslouží a děláte užasnou práci

Klára Novotná
200 Kč

Děkuji, že jste a pomáháte ❤️

Marcela Sabellova
200 Kč

Přeji spoustu penízků a co nejméně výdajů.

Romana Votavová
1 500 Kč

Díky za pomoc bezbranným zvířatům!

Dárce
1 500 Kč