Re-set: platforma pro sociálně-ekologickou transformaci, z. s.


Vzdělávání a výzkum

Podpořte Re-set

Re-set chce spojovat všechny, kteří chtějí řešit propojené krize dnešní společnosti. Jdeme ke kořenům problémů, které vidíme v neudržitelném, nespravedlivém a nedemokratickém nastavení dnešní ekonomiky a společně s lidmi pracujeme na změnách směřujících k ekonomice nové - sociální, ekologické a demokraticky organizované. Chcete nám v tom pomoci? Staňte se naším dárcem a podpořte naši práci svým příspěvkem.

vybíráme od 1.9.2020
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Dnešní hospodářský model, založený na maximalizaci zisku a růstu za každou cenu, nám neslouží dobře. Místo aby zajišťoval všem důstojný život v možnostech naší planety, koncentruje bohatství v rukou hrstky privilegovaných a generuje čím dál propastnější sociální rozdíly. Ničí ekologické základy lidského života na Zemi a pleněním přírodních zdrojů dále prohlubuje nespravedlnost. Podrývá také demokracii a upevňuje mocenské nerovnosti, které znemožňují velké většině lidí účinně se podílet na určování podmínek svého života.

Podporujeme proto sociálně-ekologickou transformaci, směřující k novému hospodářskému modelu. Takovému, který bude založený na spolupráci místo konkurence, péči místo vykořisťování a demokratických formách vlastnictví a kontroly. Víme, že takový proces nemůže nikdo naplánovat od stolu. Protože jsme přesvědčení, že systémové změny nemohou nastat bez široké participace lidí a společenského tlaku zdola, podporujeme sociální hnutí a iniciativy, usilující o rozmanité změny k lepšímu ve všech oblastech života.

Společně hledáme cesty k dobrému životu pro všechny. Chcete nám v tom pomoci? Staňte se naším dárcem a podpořte naši práci svým příspěvkem.

Více informací o tom, co děláme najdete na www.re-set.cz.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky, že v českém prostoru tlačíte tyhle životně důležité agendy!

Veronika Ambrozy

Děkuju moc za workshop organizování a všechny vaše vzdělávací aktivity. :)

Petra Paříková

Matynke na granulky.
Varte s pokličkou.
Viva la revolución.

Jozef Rosenberger
150 Kč

Keep up the good work. People believe in your commitment!

Dárce
1 000 Kč

Nikdo nevydává tak dobře napsané a krásné studie jako vy. Díky za to

Martin Bartoš
300 Kč

Vaší práce si velmi vážím. Vede ke skutečné změně a dává tak skutečnou naději.

Josefína

Držím palce

Adam Bílek
200 Kč

🖤

Sandra a Daniel Ortovi
200 Kč

Díky za vše, co děláte, děcka! Naší zbraní je solidarita, naším cílem je záchrana planety.

Jura Jindra
300 Kč

Díky!

Martina Krošová
1 000 Kč