Jsme MILA, z.s.


Senioři

D.O.M.A.

Usilujeme o to, aby bylo dobře seniorům i pečujícím. Protože jen spokojení a motivovaní pečující lidem mohou zajistit důstojné stáří. S programem D.O.M.A. podporujeme zaměstnance v zařízeních pro seniory a společně hledáme cesty k příjemnější atmosféře a důstojnějším podmínkám k práci i životu seniorů, kteří nemohou zůstat v domácím prostředí.

vybíráme od 27.7.2020
16 720 Kč

přispělo

12 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

KLIENTI NEŽIJÍ U NÁS V PRÁCI, MY PRACUJEME U NICH DOMA.
To je nápis na zdi jednoho amerického hospicu. Chceme rozvíjet takové služby pro seniory, které jim dají možnost cítit se jako doma, ať už budou stárnout kdekoliv.

KOLIK JE V ČR LIDÍ, KTEŘÍ BUDOU OCHOTNI UTÍRAT STARÉ, POKÁLENÉ STARCE?
Věta, kterou pronesl český poslanec. Věta, která ukazuje, jak smýšlíme o profesi pečovatele a o našich seniorech. Jak můžeme očekávat kvalitní služby, když pečovatele vnímáme jako podřadné? 

JAKOU PEČOVATELKU BYSTE SI PŘÁLI SAMI PRO SEBE?
Podle ankety v knize Karla Kopřivy "Lidský vztah jako součást profese chceme pečovatelku vlídnou (65 %), trpělivou (41 %), empatickou (42 %). Jak toho docílit? Dát pečovatelům respekt, podporu a podmínky k jejich práci.

***
Tohle je podstata naší práce a programu D.O.M.A. Systematická práce s týmem a vedením zařízení, která má za cíl zvednout kvalitu služeb pro seniory.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Simono, děkuji za to, co Vy a celý tým děláte!

Lenka Hořejší

Hodně štěstí!

Tereza Pospíšilová
300 Kč

Platební karta platí do července letošního roku. S novou měsíční příspěvek obnovím. L.P.

Leo Pavlát
300 Kč

Držím palce - velmi záslužný projekt!

Olga Cikhartová
500 Kč