Jsme MILA, z.s.


Senioři

MILA

„Když zařízení pro seniory předávám vlastní mámu, mám na pečující ty největší nároky. Chci víc, než sama můžu nabídnout, protože já už to nedávám. Naše vysoké nároky na pečující jsou pochopitelné, ale nastavené podmínky pro práci pečujících jim neodpovídají.“ Karolína Puttová (MILA). Pracujeme na tom, aby se zlepšovaly podmínky pro výkon pečovatelské profese. Věříme, že jedině tam, kde jsou spokojení pečující, mohou být spokojení i klienti.

vybíráme od 27.7.2020
140 662 Kč

přispělo

34 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

KLIENTI NEŽIJÍ U NÁS V PRÁCI, MY PRACUJEME U NICH DOMA.“
To jsme si přečetli na zdi jednoho amerického hospicu a přesně takové služby pro seniory chceme rozvíjet u nás. Takové, které jim dají možnost cítit se jako doma, ať už budou stárnout kdekoliv.

KOLIK JE V ČR LIDÍ, KTEŘÍ BUDOU OCHOTNI UTÍRAT STARÉ, POKÁLENÉ STARCE?“
Věta, kterou pronesl český poslanec. Věta, která ukazuje, jak smýšlíme o profesi pečovatele a o našich seniorech. Jak můžeme očekávat kvalitní služby, když pečovatele vnímáme jako podřadné? 

JAKOU PEČOVATELKU BYSTE SI PŘÁLI SAMI PRO SEBE?
Podle ankety v knize Karla Kopřivy „Lidský vztah jako součást profese“ chceme pečovatelku vlídnou (65 %), trpělivou (41 %), empatickou (42 %). Jak toho docílit? Dát pečovatelům respekt, podporu a podmínky k jejich práci.

***
Tohle je podstata naší práce. Systematická práce s týmem a vedením zařízení, která má za cíl zlepšit podmínky pro ty, kteří pečují a zvednout tak kvalitu služeb pro seniory.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

„Buď vždycky odvážná a laskavá, a budeš silná“

Luděk Havlík

Děkujeme za to, co děláte.

Raiserovi
2 000 Kč

Krásné Vánoce všem v Mile!

Eva Ludačková
5 000 Kč

Děkuji, za konferenci Jiskříme a za Vaši skvělou práci.

Eva Ludačková
5 000 Kč

🙏

Blanka Cichon

❤️❤️❤️ Protože dobra není nikdy dost!

Stepan, Magda a Jonatánek

Svatební dárek od Renaty&Balua :) Doufáme, že náš dar bude pro seniory kapkou domácí pohody a štěstí, které mají Renča s Baluem.

N+J

Gift from Balu and Renata ❤️.

Dárce
2 222 Kč

Simono, děkuji za to, co Vy a celý tým děláte!

Lenka Hořejší

Hodně štěstí!

Tereza Pospíšilová
300 Kč