SB-C, z.s.


Senioři

D.O.M.A.

Důstojnost, Otevřenost, Management, Atmosféra. Takové mají být služby pro seniory a takové služby pomáháme rozvíjet. Program D.O.M.A. je určený pro všechny, kteří budou jednou staří a přejí si žít tam, kde cítí DOMA. A to může být i v domově pro seniory, pokud je v něm vlídný personál a profesionální péče.

vybíráme od 27.7.2020
2 700 Kč

přispěli

3 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.czKlienti nežijí u nás v práci, my pracujeme u nich doma.
To je nápis na zdi jednoho amerického hospicu. Chceme rozvíjet takové služby pro seniory, které jim dají možnost cítit se jako doma, ať už budou stárnout kdekoliv.

Kolik je v ČR lidí, kteří budou ochotní utírat staré, pokálené starce?
Věta, kterou pronesl český poslanec. Věta, která ukazuje, jak smýšlíme o profesi pečovatele a o našich seniorech. Jak můžeme očekávat kvalitní služby, když pečovatele vnímáme jako podřadné? 

Jakou pečovatelku byste si pro sebe přáli?
Podle ankety v knize Karla Kopřivy "“Lidský vztah jako součást profese” chceme pečovatelu vlídnou (65%), trpělivou (41%), empatickou (42%). Jak toho docílit? Dát pečovatelům respekt, podporu a podmínky k jejich práci.

Tohle je podstata naší práce a programu D.O.M.A. Systematická práce s týmem a managementem zařízení, která má za cíl zvednout kvalitu služby pro seniory. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držím palce - velmi záslužný projekt!

Olga Cikhartová
500 Kč