Cool Critters z.s.


Zvířata

Pomozte Cool Critters

Vítáme vás u Jaq v Cool Critters sanctuary, kde na vás čekají ti nejúžasnější kočičí a psí kamarádi! Naším cílem je poskytnout útočiště kočkám a psům, kteří v životě neměli štěstí, přišli o svého pána, jsou zranění nebo si zažili ošklivé zacházení. Všem těm, kteří nutně potřebují laskavý dočasný domov a zodpovědnou péči. Jsme plně závislí na darech a pomoci od dobrovolníků, kterým není lhostejný osud zvířátek v nouzi. Jestliže někdo nepoznal lásku k němé tváři, pak v jeho srdci zůstává prázdné místo.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
O nás

Spolek s názvem Cool Critters Sanctuary založila Jaq, Britka žijící dlouhodobě v České republice, a spolu s ní skupina jejích přátel a nadšených dobrovolníků různých národností. Cool Critters sídlí na statku ve vesnici Kadlín, přibližně hodinu cesty na sever od Prahy.

Dáváme našim svěřencům příležitost najít důvěru a lásku k lidem. Vítáme všechny dobrovolníky, kteří chtějí přijet vyvenčit naše psy, pohladit a pomazlit kočky, pomoci nám je socializovat, koupat, kartáčovat a stejně tak i pečovat o prostory, ve kterých zvířátka žijí.

“Sanctuary” znamená “Svatyně” – je to útočiště, bezpečný přístav, místo nedotčené bouřemi okolního světa.

Jestliže někdo nepoznal lásku k němé tváři, pak v jeho srdci zůstává prázdné místo.

V Kadlíně u tety Jaq už našlo útočiště mnoho chlupáčků každého věku i velikosti. I poté, co odejdou do nových domovů, stále mají své místo v jejím srdci. Teta Jaq zůstává v kontaktu s rodinami, které si od ní adoptovaly zvířátka. Ten moment, kdy se rodina poprvé setká se svým budoucím nejlepším kamarádem, je hlavním důvodem, proč svou práci dělá tak ráda ❤

Jsme plně závislí na darech a pomoci od dobrovolníků, kterým není lhostejný osud zvířátek v nouzi.

Více informací na našem webu coolcritters.org

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (7)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Thank you Ms. Gibson, love your 4th grade class

Janna Gibson

Let’s try to do what we can in this crazy time.

Mae Ng LH

Just a gesture to honor the Life of Samson "Sammy" Thomas who brought great joy to his family and his brother Rocky who are all heavily grieving the loss of his unique presence. May they all reunite one day over the Rainbow Bridge 💙

Gail Whitmore
500 Kč

Díky!

Dárce

Big love to Sonic, but also friends

Olivier Vermast
1 000 Kč

Thank you for what you are doing, it's incredible!

Dárce

Hi Jaq,

I hope you are doing well.
I am not sure if you remember us, but we were in touch last year about adopting a dog from you (Donut) and ended up taking another dog from another shelter. Leia is very happy in our family and brings us joy everyday :)

The company I work for gave us a small Christmas bonuses to spend for a good cause and we thought of you straight away :)

Happy New year to you and all the best. Keep on doing what you are doing <3

Ella & Sylwia

Michaela Becker
80 €

In honor of Oreo Chestnut Gibson to celebrate her Gotcha Day Dec. 11, 2020 and in honor of her pawsome furriends in Prague!

Janna Gibson
2 000 Kč

Honouring the life of Max who was taken too soon but was long loved and will be forever missed.

Gail Whitmore
500 Kč

Thank you so much for Julia

Adéla Plchová
1 900 Kč