Výluka, z.s.


Vzdělávání a výzkum Děti, mládež, rodina

Podpoř Začni učit!

Pomozte nám dostat do školství talentované lidi! Česko dosud nemělo web, který by zájemcům o učitelství poradil s výběrem kvalifikace. My ho vytváříme! Přehledně, jednoduše, podle životní situace i zájmů.

Podpoř rozvoj Začni učit!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.czV Česku nebylo žádné místo, kde by zájemci o učitelství zjistili, jakou pedagogickou kvalifikaci potřebují a kde ji vzít. My to napravujeme!

České školství trpí nedostatkem motivovaných učitelů. Usnadnit talentovaným lidem cestu do školství je v zájmu nás všech.

Začni učit! je web, na kterém najdete všechny dostupné informace, které potřebujete mít a znát pro to, abyste mohli začít učit. Jednoduše a přehledně vysvětlujeme s pomocí interaktivního průvodce po pedagogických kvalifikacích zmatené pojmy a vyhlášky tak, aby byla vaše cesta k učitelství co nejhladší a nejužitečnější.

Kromě pomoci lidem, kteří chtějí učit, podporujeme i lidi v začátcích jejich pedagogické kariéry a umožňujeme lidem vyzkoušet si učení.Vaši podporu potřebujeme, abychom web Začni učit mohli dál vylepšovat. Do interaktivního průvodce přidáme i cesty pro lidi, kteří mají vystudované střední školy nebo odborná učiliště. Propojíme ředitele s lidmi, kteří chtějí učit a budeme dál propagovat učitelskou profesi. 

Vaše peníze využijeme na rozvoj webu nebo propagaci projektu tak, aby pomohl do školství dostat co nejvíc talentovaných lidí.

Začni učit! je projekt spolku Výluka. Výluka je inkubátor motivovaných učitelů a učitelek. Zájemcům o učení poskytuje autentickou zkušenost se školou a pro začínající i ostřílené učitele buduje podpůrnou komunitu.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu