Začni učit!, z. s.


Děti, mládež, rodina Vzdělávání a výzkum

Podpoř Začni učit!

Pomozte nám dostat do školství talentované lidi! Česko dosud nemělo web, který by zájemcům o učitelství poradil s výběrem kvalifikace. My ho vytváříme! Přehledně, jednoduše, podle životní situace i zájmů.

Podpoř rozvoj Začni učit!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.czV Česku nebylo žádné místo, kde by zájemci o učitelství zjistili, jakou pedagogickou kvalifikaci potřebují a kde ji vzít. My to napravujeme!

České školství trpí nedostatkem motivovaných učitelů. Usnadnit talentovaným lidem cestu do školství je v zájmu nás všech.

Začni učit! je web, na kterém najdete všechny dostupné informace, které potřebujete mít a znát pro to, abyste mohli začít učit. Jednoduše a přehledně vysvětlujeme s pomocí interaktivního průvodce po pedagogických kvalifikacích zmatené pojmy a vyhlášky tak, aby byla vaše cesta k učitelství co nejhladší a nejužitečnější.

Kromě pomoci lidem, kteří chtějí učit, podporujeme i lidi v začátcích jejich pedagogické kariéry a umožňujeme lidem vyzkoušet si učení.Vaši podporu potřebujeme, abychom web Začni učit mohli dál vylepšovat. Do interaktivního průvodce přidáme i cesty pro lidi, kteří mají vystudované střední školy nebo odborná učiliště. Propojíme ředitele s lidmi, kteří chtějí učit a budeme dál propagovat učitelskou profesi. 

Vaše peníze využijeme na rozvoj webu nebo propagaci projektu tak, aby pomohl do školství dostat co nejvíc talentovaných lidí.

Začni učit! je inkubátor motivovaných učitelů a učitelek. Zájemcům o učení poskytuje autentickou zkušenost se školou a pro začínající i ostřílené učitele buduje podpůrnou komunitu.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Zkus učit! doporučuji

Dagmar Vaníčková
2 000 Kč

Děkuji za cenné rady nejen z webu, ale hlavně od Ivety 🦌. Web je krásný a přehledný. Jen moje situace specifická, tak jsem musela psát konkrétně. Moc si vážím pomoci a přeji ať se daří! 🧡

BaLu
500 Kč