Nadační fond Toník


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

Koně pro modrookého Alíka!

Měl prognózu těžký ležák. Nikdy už neměl mluvit. Posledního května oslavil deváté narozeniny. I když špatně, tak chodí, a mluví. Díky hipoterapiím.

vybíráme od 21.6.2020
11 900 Kč
vybráno 27 % z 44 000 Kč

zbývá

15 dní

přispělo

21 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Alík Asal se přitom narodil jako úplně zdravé miminko. V sedmi měsících měl obrovskou reakci na očkování a v lednu 2012 mu diagnostikovali Westův syndrom, závažné epileptické onemocnění, jehož záchvaty vedou k poškození mozku. A aby špatných zpráv nebylo málo, objevily se další diagnózy.

„Od začátku dělám maximum pro to, abych Alíka dala dohromady natolik, aby jednou mohl žít aspoň částečně samostatný život,“ říká maminka Martina Asalová.Že se jí to daří už víte. Zabraly rehabilitace a hipoterapie, které jsou ale pro rodinu nákladné. Pro letošní rok potřebuje na rehabilitaci s koníčky celkem čtyřiadevadesát tisíc korun. S padesáti tisíci už pomohla obecně prospěšná společnost Život dětem, Toník by rád pomohl vybrat zbývajících 44.000,- korun.

Chcete vědět víc o Toníkovi?

Pokud vás cokoli zajímá nebo nás chcete i jen slovně podpořit, neváhejte se ozvat prostřednictvím Toníkovy facebookové stránky nebo se ozvěte e-mailem na info@tonikdetem.cz. Další důležité informace i výroční zprávu Nadačního fondu Toník najdete na našich webových stránkách tonikdetem.cz. Toníkův transparentní účet u Fio banky má číslo 2201510583/2010. Pro další informace kontaktujte člena správní rady Zdeňka Fekara na telefonu (+420) 775 599 024.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Alíku jsi úžasný i celá rodina

Lenka Sojková
2 000 Kč

JIŘÍ POVOLNÝ
1 000 Kč

Hodně štěstí!

Dárce
100 Kč

Držím palce.

Jaroslav Beneš