KreBul, o.p.s.


Lidé s postižením Regionální a komunitní rozvoj

Společně na půdu

Rok a půl budujeme komunitní centrum na půdě v Prachaticích, v domě křižovatka u parku, Zlatá stezka 145. Došli jsme téměř do cíle. V cílové rovince nás ale zaskočila dodatečná opatření, bez kterých nezískáme kolaudaci a nemůžeme zahájit provoz. Chybí nám 196 000 korun. Pomozte nám dotáhnout projekt do konce a centrum otevřít pro seniory, lidi s postižením a rodiny s dětmi a všechny ostatní aktivní lidi z Prachaticka!

vybíráme od 17.6.2020
5 000 Kč
vybráno 3 % z 196 000 Kč

zbývají

4 dny

přispělo

8 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Stavba komunitního centra na půdě domu křižovatka u parku, Zlatá stezka 145 v Prachaticích, začala v únoru 2019. Do června 2020 se nám na stavbu podařilo získat a investovat přes deset miliónů korun. Doufali jsme, že v červenci budeme otevírat. To však nemůžeme bez kolaudace. Kolaudaci ale nedostaneme, dokud nevyměníme okna za protipožární, nedokončíme protipožární nátěry a nedoděláme stříšku nad vchodové dveře.
 
Jde o věci, na které projekt nepamatoval a jsou potřebné nyní v krátkém čase dokončit, aby celá naše cesta nebyla zbytečná a neskončili jsme pár kroků od cíle.

Pomozte nám proběhnout cílovou páskou!  Odměnou pro vás bude pozvání na zahájení a také dobrý pocit z toho, že komunitní centrum bude k dispozici i pro vás a vaše aktivity. Děkujeme vám!


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať se věc podaří ....:)

Marek Šimek
1 200 Kč

Přeji ať se podaří. M.P.

Marie Peřinkova
400 Kč