Pulse of Europe, z.s.


Jiné Osvěta a poskytování informací

Podpořte vzdělávací, informační a propagační aktivity Pulse of Europe

Přispějte na informační a propagační veřejné aktivity a sběr podpisů pod petici pro euro v ČR. Informační letáky a plakáty, financování výjezdů do regionů (palivo, zábory, pronájmy) a na výrobu a nákup předmětů, kterými šíříme hrdost Čechů na to, že jsou Evropané: samolepky, placky a vlajky Evropské unie a eura.

vybíráme od 30.5.2020

Podpořte naší informační, vzdělávací, osvětová a propagační činnost

Bližší info o naší organizaci a aktivitách: www.pulsevropy.cz www.facebook.com/pulseofeuropeczech www.twitter.com/PulseofEuropeCZ www.instagram.com/pulseofeuropecz/
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
 Přispějte na informační, osvětové a propagační veřejné aktivity a sběr podpisů pod petici za zavedení eura v České republice. Informační letáky a plakáty ve kterých předáváme občanům základní informace o Evropské unii a možnosti aktivní podpory evropanství v Česku, stánky, které budou sloužit k našim podpisovým a propagačním akcím, financování výjezdů do regionů (palivo, zábory, pronájmy atd.) a na výrobu a nákup předmětů, kterými šíříme hrdost Čechů na to, že jsou Evropané: samolepky a placky s hesly Evropa je náš domov, Evropa je naše budoucnost a Evropa je naše naděje a vlajky Evropské unie a eura. Přispějete rovněž na placenou propagaci na sociálních sítích, která nám umožní rozšířit dosah našeho spolku. Přispějte na náklady spojené s provozem spolku, tak, abychom mohli rozšiřovat naše aktivity mimo hlavní město do regionů. S vaší finanční pomoci budeme schopni organizovat i besedy a další akce v místech, kde jsme se dosud nedostali. Toto je naše osvětová činnost, která se vyhýbá politické činnosti a protestům. Pokud chcete podpořit politickou část našeho působení, která je ovšem přísně nadstranická a jedná se o protesty, demonstrace a happeningy za přijetí eura, proti nacionalismu, xenofobii, hybridní válce, autoritářství a populismu, přispějte nám rovnou na náš transparentní účet: 2101326850/2010. Děkujeme.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

🇨🇿 🇪🇺 🇺🇦 💪 ❤️

Vojtěch Sidorin
500 Kč

🇨🇿 🇪🇺 🇺🇦

Vojtěch Sidorin
300 Kč

Díky za vaši aktivitu.

Vojtěch Sidorin
500 Kč

Příspěvek na aktivity Pulse of Europe

Daniel Dvorský
1 000 Kč

Stanme se konstruktivnim hnutim pro sireni myslenky spolecne Evropy.

Květa Dvořáková
5 000 Kč

Myslim, že bez našeho členství v EU bychom byli o 30 let zpět.

Jan Jaroš

Díky za Vaše aktivity!

Pavel Trantina
1 000 Kč