Úsměv mámy, z.s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

Centrum Úsměv mámy pokračuje

Centrum Úsměv mámy podporuje maminky, které v těhotenství nebo po porodu trápí psychické potíže. Je pro ně prvním místem, kam se mohou obrátit a kde vždy najdou podporu a vlídné slovo. Financování však máme zajištěno pouze do první půlky roku 2021. Je na nás i na vás, jestli budeme fungovat dál.

vybíráme od 30.11.2020
14 000 Kč

přispělo

6 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Mateřství je krásné, ale přibližně 1 z 5 maminek prožije v těhotenství nebo po porodu psychické potíže. Je náročné čelit jim o samotě, proto vzniklo centrum Úsměv mámy, které ženy a jejich rodiny provází na cestě za znovunalezenou duševní rovnováhou. 

Z vlastní zkušenosti víme, že vyhledat pomoc je jeden z nejtěžších kroků.  Není jednoduché připustit si, že na trápení duše je i silná vůle krátká. Snažíme se proto odstanit všechny ostatní překážky, které maminkám brání v tom, aby si o pomoc řekly. Služby centra jsou bezplatné.

Financování však máme zajištěné pouze do první poloviny roku 2021. Bude nás stát ještě hodně úsilí, aby mohlo centrum pokračovat dál. Každý dar nás posune o krůček blíž k dlouhodobě zavedené centru, kde každá smutná máma najde podporu.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Mámy po porodu to nemají jednoduché, ale protože se o tom moc nemluví, je složité jim pomoct. Díky, že šíříte osvětu a že jim pomáháte.

Martin Vytrhlík
1 000 Kč