Za poklady Broumovska, o.p.s.


Kultura, umění a historie AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU

Podpořte hudební festival v barokních kostelích

15. ročník festivalu Za poklady Broumovska proběhne podobně jako řada dalších akcí letos kvůli pandemii koronaviru v odlišné podobě. První polovina festivalu se přenese do online prostředí, srpnové koncerty budou zpřístupněny veřejnosti. Svým příspěvkem pomůžete festivalu k dofinancování online přenosů koncertů, podpoříte účinkující hudebníky a pomůžete nám popularizovat klasickou hudbu i v odlehlém regionu. Původní idea upozorňovat na stav unikátních sakrálních památek regionu Broumovska a pomáhat tím těm, kteří o ně pečují, zůstává i v této době, kdy se budeme potkávat na chvíli pouze virtuálně. Užijte si koncerty v červenci z klidu Vašeho domova online, podpořte festival, který se koná v broumovských kostelích a v srpnu se na Vás budeme těšit osobně!

vybíráme od 25.5.2020

Chci pomoci festivalu i barokním kostelům

17 100 Kč

přispělo

17 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Hudební festival Za poklady Broumovska otevírá každé léto brány unikátní skupiny broumovských kostelů, které rozeznívá sobotními podvečerními koncerty renomovaných umělců z České republiky i ze zahraničí. Genius loci broumovského regionu, benediktinská historie a architektura zasazená do nádherné krajiny, to vše ve spojení s klasickou hudbou vytváří jedinečnou atmosféru festivalu. 


Festival sídlí a vzniká v broumovském klášteře. Tato národní kulturní památka je srdcem architektonicky významného komplexu kostelů, který vznikl podle projektu slavných architektů Kryštofa a Kiliána Ignáce Dientzenhoferových. Každoročně přispíváme vybranou částkou z dobrovolného vstupného na obnovu těchto cenných památek a usiluje tak o jejich záchranu. Více informací o programu najdete na webových stránkách www.zapoklady.cz. Aktuality a zajímavosti o přípravách festivalu sledujte na facebookovém profilu Za poklady Broumovska. Záznamy z předešlých koncertů si můžete poslechnout na kanálu YouTube Za poklady Broumovska a mall.tv. 

Děkujeme všem za podporu, které si velice vážíme!

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Krásný koncert dnes... :-)

Jan Školník

Krásná aktivita 😊

Zuzana Rzounkova
100 Kč