Institut ekonomického vzdělávání z. ú.


Vzdělávání a výzkum

Nový testovací systém

Zájem o Ekonomickou olympiádu stále roste. Za první čtyři roky se jí zúčastnilo více, než 64 000 studentů. Testovací systém ale na další expanzi přestává stačit... Pomůžete nám jej aktualizovat a zvětšit tak dosah i mezinárodní možnosti soutěže?

Pomozte nám růst

Každý krok k vysněnému cíli se počítá. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat náš systém.
2 077 Kč
vybráno 1 % z 150 000 Kč

zbývá

81 dní

přispěli

4 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Ekonomická olympiáda je největší ekonomická soutěž v České republice. Je pořádána Institutem ekonomického vzdělávání a první ročník se uskutečnil teprve v roce 2016. Soutěž se však stala prestižní a za první čtyři ročníky se jí zúčastnilo více než 48 000 studentů středních škol z České republiky. Mezinárodně pak více než 64 000 středoškoláků a řadí se tak mezi největší středoškolské soutěže v Evropě.
 
Soutěž nyní probíhá v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku a její dosah se každoročně zvětšuje. Aktuálně totiž pracujeme na partnerství se třemi dalšími zeměmi a do konce roku ještě další přibudou. 
 
S tímto velkým množstvím účastníků ale zjišťujeme, že systém zajišťující samotné testování začíná být nedostačující. Musíme ho tedy aktualizovat a zajistit tak technické možnosti pro další růst samotné olympiády.
 
Narážíme ale na problém – tvorbu nového systému si bohužel nyní nemůžeme dovolit. Pojďme společnými silami vybrat 150 000 Kč na zajištění technické stránky olympiády. Zvládneme to?
 
Podpořte nás a my s Vaší pomocí zajistíme kvalitnější testovací systém. Takový, který dokáže otestovat najednou tisíce studentů napříč Evropou. Ekonomická olympiáda tak bude moci nabídnout soutěž všem školám v Česku a otevřít nové soutěže i v okolních zemích. 
 
Děkujeme, že nám pomáháte.
 
Váš INEV 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Veľa šťastia!

Dárce
500 Kč