Česká hiporehabilitační společnost, z.s.


Zdraví AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU

O koně je potřeba se postarat i když jsou střediska zavřená

Nejasná situace, velmi pravděpodobné uzavření areálů, což znamená nulový příjem. Možná i víckrát, kdo ví. Momentálně sdružujeme 62 středisek nabízející rehabilitační služby více jak 6000 klientům prostřednictvím 280 speciálně připravených koní. Vybrané finance pomůžou střediskům zachovat provoz a tak udržet hiporehabilitaci pro děti a dospělé se širokou škálou zdravotních problémů.

vybíráme od 6.4.2020

O koně je potřeba se postarat i když jsou střediska zavřená

Mnohým z vás už terapeuti a jejich speciálně vycvičení koně pomohli-mnohým ještě pomohou, pokud nám pomůžete to zvládnout. Nikdy není jisté, že právě vy nebo vaše okolí nebude našich služeb v budoucnu potřebovat. POMOZTE HIPOREHABILITAČNÍM STŘEDISKŮM PŘEKONAT TOTO SLOŽITÉ OBDOBÍ. NENECHTE NÁS V TOM SAMOTNÉ!
84 900 Kč

přispělo

96 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Aktualizace 22. 12. 2020
Děkujeme všem, kdo přispěli na sbírku pro hiporehabilitační střediska. Část jsme již předali na jaře, nyní naše střediska ví, že pokud budou potřebovat finance na překlenutí určitého období, mohou si kdykoliv požádat. Je nám jasné, že situace s uzavřením provozu bude ještě opakovat, možná i víckrát, kdo ví. Proto sbírku necháváme aktuální - můžete jí sledovat zde.

Hiporehabilitační střediska s nejvyšší pravděpodobností opět zavřou areály pro klienty a tím také se uzavře možnost výdělku. Provozovatelé se poučili z jarní i podzomní krize. Maximálně se uskromnili, mnoho z nich změnilo pracovní postupy, rozšířili nabídky programů, zeštíhlili pracovní týmy. Ani nyní nemají ruce v kapsách a čekají na zázrak. Aktivně hledají cesty jak provoz středisek zachovat a udržet pro své klienty tolik žádanou hiporehabilitaci, ale světlo na konci tunelu úplně nezáří. Finanční pomoc jim tuto situaci umožní překonat.


Mluví za nás čísla i příběhy: Česká hiporehabilitační společnost, z.s. (ČHS) je tu již 30 let. Každý rok projde stájemi, které ČHS zaštiťuje jako garant, více než 6000 klientů se zdravotním znevýhodněním. Nejčastěji jde o děti. Právě u dětí pak tato forma terapie hraje velmi významnou roli – dítě se může podařit rozchodit, i když nad ním už zdravotnický systém „zlomil hůl“. Podobných případů máme nespočet.


Stájí, které v ČR poskytují hipoterapii a hiporehabilitaci, je celkově nedostatek. Mnoho klientů (např. v Praze) čeká v dlouhých seznamech na volné místo. Proto nechceme dopustit, aby se tento počet ještě snižoval.


Mnohým z vás už terapeuti a jejich speciálně vycvičení koně pomohli-mnohým ještě pomohou, pokud nám pomůžete to zvládnout. Nikdy není jisté, že právě vy nebo vaše okolí nebude našich služeb v budoucnu potřebovat.

NENECHTE NÁS V TOM SAMOTNÉ!


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (5)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Drzim palce! ❤️

Marta Zurkova

DEKUJEM jenom vydržte :-)

Dárce
1 000 Kč

Těším se, že se synem brzy začneme jezdit!

Adéla Šenkýřová
500 Kč

Držte se!

Michal Rod
2 000 Kč

Držím Vám palce, ať tuhle těžkou dobu zvládnete! Vaše práce je skvělá a moc ji obdivuju. Držte se :)

Markéta Davidová

Moc držím všem pěstičky ať ty dobré věci překonají ty zlé. Hodně štěstí

Eva Svítilová
500 Kč

Diky za to, co delate!

Dárce

Drzim palce at to vsechny staje/strediska co nejlepe zvladnou.

Klára Sedláčková

Ať je lépe! AH

Alžběta Hesová

Nemůžeme pomoci každému, ale každý může pomoci někomu ♥
Život je krásný a koně ho dělají ještě krásnějším...

Katka Mitášová
300 Kč