Česká hiporehabilitační společnost, z.s.


Zdraví

Sbírka na podporu hiporehabilitace v ČR

Sbírka byla založena na podporu hiporehabilitačních středisek v ČR v době nouzového stavu. Centra nyní pracují, ale sbírka funguje dál, finance budou k dispozici střediskům pro případ nouze, přírodního neštěstí, nebo pokrytí nákladů na léčbu náhlého onemocnění hiporehabilitačního koně.

vybíráme od 6.4.2020

Sbírka na podporu hiporehabilitace v ČR

Sbírka byla založena na podporu hiporehabilitačních středisek v ČR v době nouzového stavu. Centra nyní pracují, ale sbírka funguje dál - můžete jí sledovat zde. Finance budou k dispozici střediskům pro případ nouze, přírodního neštěstí, nebo pokrytí nákladů na léčbu náhlého onemocnění hiporehabilitačního koně.
95 650 Kč

přispělo

100 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Aktualizace 5. července 2021

Sbírka byla založena na podporu hiporehabilitačních středisek v ČR v době nouzového stavu. Centra nyní pracují, ale sbírka funguje dál - můžete jí sledovat
zde. Finance budou k dispozici střediskům pro případ nouze, přírodního neštěstí, nebo pokrytí nákladů na léčbu náhlého onemocnění hiporehabilitačního koně.

Získané finance byly rozděleny mezi střediska ČHS, podívejte se, komu konkrétně pomohly.

Ryzáček, z.s.
Již podruhé nás Česká hiporehabilitační společnost (ČHS) podržela v nelehké chvíli. Náš kůň Beatus, který se připravuje na budoucí kariéru hiporehabilitačního koně, musel podstoupit operaci na klinice Petřvald. Měl silnou koliku a nakonec se z toho vyklubala dislokace střev a velký útvar v žaludku. Hospitalizace a následná péče je pro nás finančně velmi náročná. Moc děkujeme ČHS, že se velkou měrou podílela na záchraně Beatuse!!! A nejen tím nás utvrzuje, že je oporou pro odborná hiporehabilitační střediska!

Za celý tým Ryzáčka Alena Fritscherová

Jezdecký klub Briliant Petrovice
V loňském roce jsme se stejně jako mnoho dalších středisek a lidí dostali do smutného období, kdy u nás nezněl dětský smích, neviděli jsme rozzářené oči těch, kteří k nám chodí a koně jsou pro ně motivací, láskou a také velmi často důležitým aspektem v životě. Kromě toho, že my i koně jsme byli smutní, jsme se dostali také do finanční tísně, protože jsme museli přerušit naši činnost. I díky podpoře ČHS se nám podařilo situaci zvládnout a jsme pořád tady, pro vás všechny.

Equillibro, z.s.
Díky této sbírce můžeme pomáhat. ČHS nás finančně podpořila pomocí této sbírky, když jsme se ocitli během chvíle bez finančních prostředků. Teď je potřeba pomáhat našim kolegům, aby nemuseli propouštět odborníky a prodávat koně, kteří léčí děti s handicapem. Finanční krize v neziskovém sektoru neskončila, ale naši malí klienti stále potřebují hiporehabilitaci.

Sdružení Ambra, z.s.
Vloni nám Covid 19 navrtal slušnou díru v rozpočtu výrazným zkrácením sezóny - a v kombinaci se stěhováním a stavbou nového přístřeší pro koně jsme jistou dobu zcela reálně zvažovali, zda naši činnost neukončíme. Pohotová pomoc ze sbírky ČHS nám však pomohla v novém startu i v rozhodnutí, že to nevzdáme. Situace je však stále nejistá. Jsou další střediska, která jsou dnes také na rozcestí - a s nimi i stovky dětí s postižením, které mohou přijít o svou "hipošku". Pomoc prostřednictvím sbírky ČHS je přímou cestou k pomoci tam, kde se dělá kvalitní hiporehabilitace, která opravdu pomáhá. Velké díky!!

Ryzáček, z.s.
Spolek Ryzáček by chtěl touto formou velmi poděkovat České hiporehabilitační společnosti za finanční příspěvek určený našim koním, jako zvířecím a nepostradatelným spolupracovníkům v této pro nás nelehké době. Zároveň bychom chtěli poprosit všechny příznivce koní a hiporehabilitace o příspěvek na konto ČHS.

Majoránek, z.s.
Loni touto dobou na tom Majoránek nebyl vůbec dobře. Naprostá nejistota co bude dál, finance blížící se nule a vyhlídka na další veškerá žádná ... Podpora od České hiporehabilitační společnosti přišla v hodině dvanácté. Nakoupili jsme za ni balíky sena a pomohla nám překonat neradostné období. Ještě jednou velké díky

Veselý palouček, z.s.
Moc děkujeme všem dárcům. Vždy můžeme vložit ještě více našich sil a prostředků, ale pokud nám chce pomoci někdo zvenku, zahřeje to u srdce a my pak můžeme jít dál a pomáhat dětem. Koně se nedají odložit.

Epona, z.s.
My za Eponu moc děkujeme. Nelehká je doba covidová i pro nás, poskytovatele hiporehabilitace. Rádi bychom poděkovali České hiporehabilitační společnosti za finanční příspěvek ve výši 12 000 Kč z veřejné sbírky, díky kterému jsme "přežili" nelehkou situaci v zimních měsících 2020 - 2021. Pomoc byla o to vítanější vzhledem k nákladům na veterinární péči pro naši Kenyušku v lednu 2021. Ve chvíli, kdy je ohrožen život všeho koňského kamaráda nehledíte na to, kolik v tu chvíli stojí péče. Velmi děkujeme všem za pomoc. Keynuška je v pořádku a už se těší na své nejen dětské kamarády.

Horticon, z.s.
Vloni na jaře jsme měli docela nahnáno! Netušili jsme, jak všechno okolo Covidu dopadne. Přišli jsme o podstatné příjmy z práce s dětmi, které kryly náklady na krmení. Sbírka ČHS se zrovna rozběhla a my měli možnost ji také využít. Děkujeme!

JK Šerm
Za JK Šerm děkujeme všem dárcům, kteří hiporehabilitačním střediskům pomáhají a to nejen finančně ale i po fyzické a mnohdy i psychické stránce. V našem případě po uzavření hiporehabilitace nám konící dávali najevo že týden volna je sice fajn ale už by to chtělo zase ty děti, hry, procházky a nespočet dobrot které od klientů dostávají. Díky finanční podpoře z první sbírky České hiporehabilitační společnosti, jsme koním mohli zpříjemnit co nejvíce nechtěnou dovolenou a následný návrat k dětem a dospělým při rozvolnění v létě.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (5)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Drzim palce! ❤️

Marta Zurkova

DEKUJEM jenom vydržte :-)

Dárce
1 000 Kč

Těším se, že se synem brzy začneme jezdit!

Adéla Šenkýřová
500 Kč

Držte se!

Michal Rod
2 000 Kč

Držím Vám palce, ať tuhle těžkou dobu zvládnete! Vaše práce je skvělá a moc ji obdivuju. Držte se :)

Markéta Davidová

Moc držím všem pěstičky ať ty dobré věci překonají ty zlé. Hodně štěstí

Eva Svítilová
500 Kč

Diky za to, co delate!

Dárce

Drzim palce at to vsechny staje/strediska co nejlepe zvladnou.

Klára Sedláčková

Ať je lépe! AH

Alžběta Hesová

Nemůžeme pomoci každému, ale každý může pomoci někomu ♥
Život je krásný a koně ho dělají ještě krásnějším...

Katka Mitášová
300 Kč