Česká hiporehabilitační společnost, z.s.


Zdraví AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU

Nouzový stav II. opět zastavil hiporehabilitaci

Druhý nouzový stav opět zastavil činnost našich členů, což znamená nulový příjem. Momentálně sdružujeme 62 středisek nabízejíci rehabilitační služby více jak 6000 klientům prostřednictvím 280 speciálně připravených koní. Vybrabé finance pomůžou střediskům zachovat provoz a tak udržet hiporehabilitaci pro děti a dospělé se širokou škálou zdravotních problémů.

vybíráme od 6.4.2020

Nouzový stav II. opět zastavil hiporehabilitaci

Mnohým z vás už terapeuti a jejich speciálně vycvičení koně pomohli-mnohým ještě pomohou, pokud nám pomůžete to zvládnout. Nikdy není jisté, že právě vy nebo vaše okolí nebude našich služeb v budoucnu potřebovat. POMOZTE HIPOREHABILITAČNÍM STŘEDISKŮM PŘEKONAT TOTO SLOŽITÉ OBDOBÍ. NENECHTE NÁS V TOM SAMOTNÉ!
46 100 Kč

přispělo

70 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Hiporehabilitační střediska opět musela zavřít stáje pro své klienty a tím také se uzavřel možnost výdělku. Provozovatelé se poučili z jarní krize. Mnoho z nich změnilo pracovní postupy, rozšířili nabídky programů, zeštíhlili pracovní týmy. Ani nyní nemají ruce v kapsách a čekají na zázrak. Aktivně hledají cesty jak provoz středisek zachovat a udržet pro své klienty tolik žádanou hiporehabilitaci, ale světlo na konci tunelu úplně nezáří. Finanční pomoc jim tuto situaci umožní překonat.
 


Mluví za nás čísla i příběhy: Česká hiporehabilitační společnost, z.s. (ČHS) je tu již 30 let. Každý rok projde stájemi, které ČHS zaštiťuje jako garant, více než 6000 klientů se zdravotním znevýhodněním. Nejčastěji jde o děti. Právě u dětí pak tato forma terapie hraje velmi významnou roli – dítě se může podařit rozchodit, i když nad ním už zdravotnický systém „zlomil hůl“. Podobných případů máme nespočet.


Stájí, které v ČR poskytují hipoterapii a hiporehabilitaci, je celkově nedostatek. Mnoho klientů (např. v Praze) čeká v dlouhých seznamech na volné místo. Proto nechceme dopustit, aby se tento počet ještě snižoval.


Mnohým z vás už terapeuti a jejich speciálně vycvičení koně pomohli-mnohým ještě pomohou, pokud nám pomůžete to zvládnout. Nikdy není jisté, že právě vy nebo vaše okolí nebude našich služeb v budoucnu potřebovat.

NENECHTE NÁS V TOM SAMOTNÉ!


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (5)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Těším se, že se synem brzy začneme jezdit!

Adéla Šenkýřová
500 Kč

Držte se!

Michal Rod
2 000 Kč

Držím Vám palce, ať tuhle těžkou dobu zvládnete! Vaše práce je skvělá a moc ji obdivuju. Držte se :)

Markéta Davidová

Moc držím všem pěstičky ať ty dobré věci překonají ty zlé. Hodně štěstí

Eva Svítilová
500 Kč

Diky za to, co delate!

Dárce

Drzim palce at to vsechny staje/strediska co nejlepe zvladnou.

Klára Sedláčková

Ať je lépe! AH

Alžběta Hesová

Nemůžeme pomoci každému, ale každý může pomoci někomu ♥
Život je krásný a koně ho dělají ještě krásnějším...

Katka Mitášová
300 Kč