Armáda spásy


Sociálně znevýhodněné skupiny AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU

Sbírka na pořízení roušek a desinfekčních prostředků

Pomozte nám získat roušky, respirátory a desinfekční prostředky do našich služeb. Tento bezpečnostní základ je nutností, aby se virus nešířil mezi dalšími lidmi. Děkujeme.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Armáda spásy, jakožto poskytovatel služeb pro lidi extrémně vyloučené ze společnosti, chce ve svém úsilí vytrvat i v této nepříznivé době. Pro zajištění bezpečnosti práce našich zaměstnanců a jejich utvrzení v nelehkém poslání a pro zajištění maximální eliminace případného šíření nákazy v cílové skupině lidí bez domova, potřebujeme zajistit vybavení všech zařízení dostatečným množstvím ochranných pomůcek pro zaměstnance /respirátory/ a pro uživatele /roušky/, dále dostatečné množství desinfekčních prostředků a dalšího materiálního vybavení. Tento bezpečnostní základ je nutností, aby se virus nešířil mezi dalšími občany. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Jsem ráda, že touto formou mohu přispět

Eva Jirsova
300 Kč

Vážíme si vaší práce, Pán Bůh vám žehnej!

Bohuslav Beran
1 000 Kč

Díky!

Petra Grycová
500 Kč

Držte se!

Lukáš Zídka
300 Kč

Zrovna teď nemohu přispět víc, ale alespoň něco!
Jste dobří!!! Držte se!

Janča
300 Kč

Díky, že se staráte.

Jiri Klimes
1 600 Kč

Ďakujem za Vašu prácu, pomoc zraniteľným a ohrozeným! Vážim si toho a prajem Vám veľa zdaru v tejto obzvlášť neľahkej dobe.

Petra T
500 Kč

Hodně zdraví!

AKV

Hodně síly a trpělivosti

David Bábsky
1 000 Kč

Ať se Vám daří. S úctou se skláním před Vaší sílou, odvahou a Láskou k lidem, kteří potřebují pomoc. Mějte se dobře. pet

Petr Stezka