Armáda spásy


Sociálně znevýhodněné skupiny AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU

Sbírka na pořízení roušek a desinfekčních prostředků

Pomozte nám získat roušky, respirátory a desinfekční prostředky do našich služeb. Tento bezpečnostní základ je nutností, aby se virus nešířil mezi dalšími lidmi. Děkujeme.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Armáda spásy, jakožto poskytovatel služeb pro lidi extrémně vyloučené ze společnosti, chce ve svém úsilí vytrvat i v této nepříznivé době. Pro zajištění bezpečnosti práce našich zaměstnanců a jejich utvrzení v nelehkém poslání a pro zajištění maximální eliminace případného šíření nákazy v cílové skupině lidí bez domova, potřebujeme zajistit vybavení všech zařízení dostatečným množstvím ochranných pomůcek pro zaměstnance /respirátory/ a pro uživatele /roušky/, dále dostatečné množství desinfekčních prostředků. Tento bezpečnostní základ je nutností, aby se virus nešířil mezi dalšími občany. 
Budeme rádi za jakoukoliv podporu, ať už finanční nebo věcnou. V případě věcné podpory (darování, roušek, respirátorů, desinfekcí apod. nás kontaktujte na fundraising@armadaspasy.cz). Děkujeme. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přeji mnoho úspěchů a štěstí ve Vaší práci. Každý může být vinnou okolností bez domova a je skvělé, že tyto lidi podporujete,a by se navrátili zpět do života. Děkuji Vám.

Hubert Ličman
1 000 Kč

Děkujeme za Vaši práci. Jako mediální platforma píšeme mj. o problematice sociálně znevýhodněných osob. Dnes jsme se rozhodli alespoň symbolicky přispět a vyjádřit Vám úctu za to, jaké dobro vykonáváte.

Svatava Veverková - Právo21, z. s.
140 Kč

Držte se a Bůh vám žehnej!

Bohuslav Beran
1 000 Kč

Dobrou noc v teple.

Jitka Maludová
100 Kč

:) Myslím na vás!

Dárce
500 Kč

Diky za to, co delate! Drzte se!

Matylda Hermanska

Velice Vám Děkuji za práci, kterou v této těžké době vykonáváte - pro ty, co to nejvíce potřebují.

Tomáš Pospíšil
1 000 Kč

Viděla jsem ve zprávách, co děláte. Moc se mě to dotklo. Do budoucna bych chtěla přispívat více. Hodně štěstí

Hana Walsh Šmejkalová

Darkthrone

Jiří Richter
300 Kč

Přeji všem hodně zdravi a síly vse zvládnou.

Alena Petříková
200 Kč